فیلم سنگسار یک مرد پاکستانی به اتهام آتش زدن قرآن کریم + حقیقت ماجرا چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 فیلم سنگسار مرد پاکستانی

در یکی از روستاهای پاکستانی اهالی یک روستا یک مرد را به اتهام آتش زدن قرآن کریم سنگسار کردن. با جزئیات این خبر همراه ما باشید

 

 

ماجرای سنگسار مرد پاکستانی

روز یکشنبه 24 بهمن 1400، پلیس پاکستان اعلام کرد که گروهی از مردم در یک روستا در پنجاب پاکستان مردی را به اتهام سوزاندن قرآن سنگسار کرده اند.

ماجرا از این قرار بوده که گویا پسر امام جماعت یا خادم یکی از مساجد محلی اعلام می کند که مردی را در حال سوزاندن صفحات قرآن است. آنها بدون اطلاع به پلیس و در میان گذاشتن آن با مردم محل، به این مرد حمله می کنند.  او را سنگسار و جسدش را به درخت آویزان می کنند.

به گزارش یورنیوز این رفتار خشونت‌بار شامگاه شنبه ۱۲ فوریه در شهرستان خانوال در استان پنجاب روی داده است. عمران سخنگوی پلیس می گوید که پلیس به سمت مسجد یورش برده و در همان هنگام مرد را در محاصره جمعیت خشمگین دیده اند.

یک افسر پلیس به نام محمد اقبال و دو تن دیگر از افراد تحت امر او تلاش کردند مرد را نجات بدهند، اما جمعیت حاضر شروع به پرتاب سنگ به سمت آنها کردند. اقبال به شدت مجروح شده و دو مأمور دیگر به صورت سطحی زخمی شدند.

گفته شده که مقتول به نام مشتاق احمد، یک بیمار روانی بوده  و هرزچندگاهی ناپدید می شده است. جسد این مرد به خانواده اش تحویل داده شده است.
پلیس نیز افرادی که حمله کرده بودند را بازداشت کرده تا بررسی های لازم انجام شود. آثار این رفتار وحشتناک بر روی درختی که مرد را آویزان کرده بودند هنوز بر جای مانده است.
  بیوگرافی و شهادت «مهدی رفیعی» سرباز وظیفه نهاوندی + ماموریت برای دستگیری شرور مسلح و قاچاقچی مواد مخدر

 فیلم سنگسار مرد پاکستانی

 فیلم سنگسار مرد پاکستانی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.