فیلم سرقت عجیب خانه فرهاد مجیدی و محتویات گران قیمت گاوصندوق خانه اش

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سارقان با به سرقت بردن گاو صندوق خانه مجیدی خسارت سنگینی به سرمربی استقلال زدند.

 

فیلم سرقت عجیب خانه فرهاد مجیدی و محتویات گران قیمت گاوصندوق خانه اش

مطلب نیو – فرهاد مجیدی شب گذشته در خانه ویلایی خود متوجه سرقت از منزلش شد.سرمربی استقلال وقتی به خانه خود که 2 طبقه است مراجعه کرد متوجه سرقت گاو صندوقی شد که در آن وسایل گرانقیمتی داشت. سارقان در اقدامی عجیب گاو صندوق سنگین خانه مجیدی را در فرصت مناسب از منزل وی خارج کرده ‌اند و خسارت سنگینی به وی زدند.

فرهاد مجیدی بعد از این جریان با پلیس تماس گرفت و از آنها خواستار پیگیری سرقت از منزلش شد. اما در گاو صندوق مجیدی چه محتویاتی وجود داشت؟ وی به پلیس اعلام کرده  چند ساعت گرانقیمت، پول نقد، دلار و چک‌هایی داشته که گم شدن آنها برای وی دردسر ایجاد خواهد کرد.قرار شد سرمربی استقلال برای اعلام سرقت چک ها به بانک مراجعه کرده و چک‌های خود را مسدود کند.

  فیلم/ چالش تعادل لیلا رجبی به همراه همسرش پیمان رجبی را ببینید

 سرقت عجیب خانه فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی که در یک خانه دو طبقه ویلایی به همراه مادرش زندگی می‌کند، شب گذشته منزل خود را ترک کرده و به طبقه بالا رفته تا به مادرش سر بزند که در بازگشت بعد از دقایقی کوتاه، ناگهان متوجه سرقت گاو صندوقی می‌شود که در آن اموال شخصی و اوراق بهادار خود را نگه می‌داشته است.

البته مجیدی بعد از این جریان با پلیس تماس گرفت و از آنها خواستار پیگیری سرقت از منزلش شد.

پیگیری از پلیس تهران حاکی از آن است که پرونده سرقت در دست بررسی بوده و باید مراحل تحقیقاتی کار مطابق روال قانونی انجام شود.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.