فیلم درگیری و قمه کشی در بازی فوتبال استانی آذربایجان شرقی/ یک نفر کور،چند نفر زخمی شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

حین برگزاری بازی تیم های ارس تجارت تبریز و باران اسپورت مرند آذربایجان شرقی در 6 مهر 1400 دعوا و چاقوکشی رخ داد. این حادثه تلفات زیادی داشت.

 

مطلب نیو – دیروز در 6 مهر 1400 در آذربایجان شرقی حین یک بازی فوتبال بین حاضرین در وسط چمن فوتبال درگیری رخ داد. طی این درگیری 7 نفر زخمی و یک نفر نابینا شد.

این دیدار که دیدار برگشت دو تیم ارس تجارت تبریز و باران اسپورت مرند در ورزشگاه تختی مرند بود با نتیجه ی 3 بر 1 به نفع تیم ارس تجارت تبریز در حال اجرا بود. چندی نگذشت که ناگهان در دقیقه ی 80 بازی هوادارن تیم باران اسپورت مرند به زمین بازی هجوم آوردند و با سلاح سرد از جمله چاقو و قمه به بازیکنان تیم ارس تجارت تبریز حمله کردند.

طی این درگیری ناجوانمردانه 7 نفر زخمی و یک نفر نابینا شد. بعد از این حادثه مجروحان به بیمارستان کوه کمری مرند منتقل شدند. از بین مجروحان 3 نفر سرپایی درمان شدند اما 4 نفر دیگر از شدت جراحات به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شدند.

مایه تاسف است که بگویم یکی از بازیکنان تیم ارس تجارت تبریز بینایی اش را کاملا از دست داد و به همراه بقیه مجروحان به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شد.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *