فیلم درگیری مردم با سرنشینان خودرو با پلاک قم در متل قو سلمانشهر مازندران جنجالی شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فیلم درگیری مردم سلمانشهر استان مازندران در جلوی متل قو با سرنشینان یک ماشین با پلاک قم به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

 

 

مطلب نیو – بعد از شیوع و انتشار ویروس کرونا و همچنین هشدار وزارت بهداشت و درمان مبنی بر عدم مسافرت به شهرهای دیگر به خصوص شهرهای شمالی کشور، متاسفانه برخی از افراد با بی توجهی به هشدارهای وزارت بهداشت و دیگر ارگانها اقدام مسافرت به شهرهای دیگر مخصوصا شهرهای شمالی کشور کردند که همین امر موجب بروز مشکلاتی در این شهرها گردیده است.

متاسفانه از چند روز پیش اخبار و تصاویری از درگیری مردم برخی از شهرهای شمالی با تعدادی از مسافرین که به این شهرها مسافرت کردند در فضای مجازی منتشر شده که باعث بروز انتقادها و برخی جنجال‌ها گردیده است.

 

 

وزارت بهداشت و درمان با هماهنگی دولت و همچنین برخی استانداری ها در مبادی ورودی برخی از شهرهای کشور ممنوعیت های ورود و خروج قرار داده و از پذیرش پلاک های غیر بومی به جز وسایل نقلیه سوخت‌رسان و مواد غذایی جلوگیری به عمل می‌آید.

وزارت بهداشت دو هفته پیش با اعلام تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به صورت مقطعی و در نهایت چند روز پیش خبر تعطیلی تمامی مدارس و دانشگاه های سطح کشور تا پایان سال جاری منتشر گردید ولی وزارت بهداشت در خصوص این تعطیلی ها به مردم تذکر داد؛ این تعطیلی ها برای مسافرت مردم به دیگر شهرها منظور نگردیده و هموطنان برای جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا به دیگر شهرها و آلودگی بیشتر از هرگونه مسافرت به شهرهای دیگر تا اطلاع ثانوی بپرهیزند.

  عکس/ماجرای وحشتناک کشف یک جسد در اتوبوس خط واحد پایتخت چه بود؟

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.