خانه / فرهنگ و هنر / سینما،تلویزیون،تئاتر / فیلم خداحافظی فرامرز قریبیان از دنیای بازیگری در جشنواره فجر

فیلم خداحافظی فرامرز قریبیان از دنیای بازیگری در جشنواره فجر

 

 

 شرح :

فرامرز قریبیان که برای اکران فیلم خروج در جشنواره فجر در یک مراسم خبری حضور داشت پس از پایان فیلم در گفتگوی خبری جشنواره فجر برای همیشه از بازیگری و دنیای سینمایی کشور خداحافظی کرد. او با شرکت در این مراسم و توضیحاتش درخصوص فیلم علت خداحافظی خود را از دنیای بازیگری برای خبرنگاران شرح داد.

او اضافه کرد که من زیاد تمایل به همکاری و شرکت در جشنواره فجر را ندارم و خروج من هم از دنیای بازیگری مثل یک فیلم سینمایی است که بازی کردم  و همیشه در فیلم هایم لحن مطالبه گرانه داشته و در آخرین فیلم سینمایی که در آن بازی کرده‌ام نیز این لحن را حفظ کردم.

 

فرامرز قریبیان که برای نمایش فیلم خروج در جشنواره فجر در یک نشست خبری حضور داشت پس از پایان فیلم در انتهای نشست خبری جشنواره فجر برای همیشه از بازیگری و دنیای سینمایی کشور خداحافظی کرد. او با شرکت در این نشست خبری و توضیحاتش در خصوص فیلم علت خداحافظی خود را از دنیای بازیگری برای خبرنگاران شرح داد.

فرامرز قریبیان در ادامه در شرح علت خروج از دنیای بازیگری گفت که بعد از بازی در فیلم گناهکاران دیگر در هیچ جشنواره ای شرکت نکرده ام و هیچ‌گونه فیلمنامه ای را برای بازیگری در آن نپذیرفتم و تنها نیتم حضور در یک فیلم خاص با یک فیلمنامه خاص بود و در نهایت فیلم خروج آخرین فیلم سینمایی است که من در آن بازی کردم و در نهایت از دنیای بازیگری و سینما خداحافظی می‌کنم.

 

 

همچنین بخوانید:

شوخی اینستاگرامی بیرانوند با وزیر ارتباطات و پاسخ جالب وزیر به بیرانوند

 

 

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

عمار تفتی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون با انتشار عکس‌های مراسم عروسی خود در صفحه شخصی اینستاگرامش ازدواج خود را رسما اعلام کردعمار تفتی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون با انتشار عکس‌های مراسم عروسی خود در صفحه شخصی اینستاگرامش ازدواج خود را رسما اعلام کرد

«عمار تفتی» بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد + عکس های مراسم ازدواج

  مطلب نیو – عمار تفتی متولد سوم تیرماه ۱۳۶۰ در شهر تفت در استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *