فیلم حمله ور شدن کشتی گیران جمهوری آذربایجان به تماشاگران ایرانی در حاشیه مسابقات نروژ

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شب گذشته در مسابقات جام جهانی کشتی در نروژ 2021 تعدادی از کشتی‌گیران آذربایجان در اقدامی به سمت تماشاگران ایرانی حمله ور شدند

 

مطلب نیو – ورزشکاران آذربایجانی به دلیل ناکامی در مقابل کشتی گیران ایرانی در رفتاری غیرورزشی و به دور از اخلاق و ادب ، به سمت تماشاگران ایرانی حاضر در استادیوم حمله‌ کردند.

این فیلم هنوز تایید نشده و علت اصلی آن نیز مشخص نشده است اما  هر چه هست به نظر می رسد باید چاره ای برای این اقدامات تحریک آمیز بین ایران و آذربایجان کرد.

فیلمی از دعوا و درگیری بین برخی کشتی‌گیران آذربایجان و هواداران ایرانی روی سکوها در فضای مجازی منتشر شده است. این فیلم هنوز تایید یا تکذیب نشده. اگر این فیلم تایید شود باید اتحادیه کشتی با این کشتی گیران برخورد قاطع داشته باشد.

جام جهانی کشتی رقابت سالیانه در ورزش کشتی است که توسط اتحادیه جهانی کشتی هر سال در یک کشور برگزار می‌شود. این مسابقات در رشته کشتی آزاد در سال ۱۹۷۳ میلادی و در دسته کشتی فرنگی از سال ۱۹۸۰ میلادی برگزار شدند. اما در دسته کشتی آزاد زنان از سال ۲۰۰۱ تاکنون برگزار می‌شوند. قهرمانی کشتی جهان، یعنی قهرمانی جهان ورزش کشتی، که از سوی اتحادیهٔ جهانی کشتی هر ساله در یک کشور سازماندهی و برگزار می‌شود.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *