فیلم جشن انتخاباتی غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران خبرساز شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جشن انتخاباتی آقای نماینده :

انتشار فیلم جشن انتخاباتی غلامرضا تاجگردون نماینده شهر گچساران در فضای مجازی در روز گذشته باعث ایجاد جنجال ها و حاشیه های بسیاری گردید.

غلامرضا تاجگردون هم اکنون عضو مجلس شورای اسلامی و نماینده گچساران است و در مجلس دهم به عنوان عضو فراکسیون امید و همچنین به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز می باشد.

غلامرضا تاجگردون با برگزاری یک جشن افتتاحیه برای ستاد انتخاباتی خود که بسیار پر زرق و برق و بسیار شبیه افتتاحیه مسابقات ورزشی بود در فضای مجازی خبرساز شد بسیاری از رسانه‌ها و منتقدان در خصوص نحوه برگزاری این جشن اعتراض کرده و خواهان رد صلاحیت این نماینده مجلس شدند.

 

حاشیه ها در خصوص برگزاری این جشن تا حدی بالا گرفت که برخی از منتقدان آن را شبیه برگزاری جشن های ۲۵۰۰ ساله قبل از انقلاب اسلامی دانستند.

شهر گچساران از لحاظ تعداد بیکاران دارای رقم بالای ۱۸ هزار نفر می باشد و مشکلات معیشتی برخی از مردم این شهر بسیار قابل توجه است.

 

حال با برگزاری چنین مراسم و جشن افتتاحیه ای به اصطلاح لاکچری از سوی این نماینده بسیاری از منتقدان خواهان رد صلاحیت او شدند :

شورای نگهبان باید در خصوص این موضوع ورود کرده و این نماینده را رد صلاحیت کند و هنوز برای این کار دیر نیست زیرا برگزاری چنین جشنی پر زرق و برق که بیشتر شبیه افتتاحیه المپیک و جشن های باشکوه می باشد به دور از شان انتخابات است و  وجه انتخابات را مخدوش می‌کند

 

  فیلم غیر متعارف رقص و پایکوبی در ستاد انتخاباتی تاجگردون

 

 

 

 

 

همچنین ببینید:

تتوهای الهیار صیادمنش سوژه جنجالی رسانه ها شد !

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.