فیلم توهین بی شرمانه کارشناس حاضر در شبکه ماهواره ای افق به سردار سلیمانی + فیلم ماجرا

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 

متاسفانه امروز در یک برنامه زنده تلویزیونی که از شبکه افق در حال پخش بود در طی ارتباط با یک کارشناس آمریکایی و صحبت با او این کارشناس آمریکایی با وقاحت تمام در خصوص سردار سلیمانی توهین کرده و ارتباط زنده تلویزیونی قطع شد.

 

متاسفانه امروز در حینن یک برنامه زنده تلویزیونی که از شبکه افق در حال پخش بود در طی ارتباط با یک کارشناس آمریکایی و صحبت با او این کارشناس آمریکایی با وقاحت تمام در خصوص سردار سلیمانی توهین کرده و ارتباط زنده تلویزیونی قطع شد.

شبکه افق و جنجال های قبلی:

شبکه افق یک شبکه ماهواره‌ای است که در زیر نظر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیت می‌باشد و متاسفانه در چند وقت اخیر جنجال هایی را در حین اجرای برنامه های زنده در این شبکه شاهد بودیم تا آنجا که یکی از مجریان شرکت کننده در یک برنامه در این شبکه در خصوص برخی از افراد که اعتراضاتی را در خصوص او  و دیگر مسائل مطرح کرده بودند ؛ بیان کرد که کسانی که احساس می کنند با ما هم عقیده نیستند از ایران بروند و این موضوع تا مدت ها در فضای رسانه و اینترنت جنجال هایی را به پا کرده بود.

 

ماجرای ارتباط زنده تلویزیونی با یک کارشناس آمریکایی:

امروز در حین اجرای یک برنامه زنده تلویزیونی که مجری این برنامه نادر طالب زاده بود در یک تماس تلویزیونی و اینترنتی با یک پروفسور آمریکایی به نام پروفسور جیمز متاسفانه او اظهارات عجیبی را نسبت به سردار سلیمانی بیان کرد و برنامه زنده تلویزیونی قطع شد.

 

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی سردار قاآنی جانشین سردار سلیمانی

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.