فیلم تصادف وحشتناک و هالیوودی آرنولد شوارتزنگر را ببینید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 فیلم تصادف آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر بازیگر و بدنساز معروف آمریکایی در لس آنجلس یک تصادف شدید کرد. یا جزئیات ماجرای این حادثه با ما همراه باشید

 

تصادف وحشتناک آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر بازیگر، بدنساز و سیاستمدار آمریکایی بعد ازظهر روز جمعه در لس آنجلس و در یک تصادف شدید و وحشتاک با ماشینش روی ماشینی دیگر رفت. او در این حادثه آسیبی جدی ندیده است ندید اما تصاویر منتشر شده از این تصادف شدت آن را نشان می دهد.  در این حادثه رانندگی یک زن مجروح شد که به بیمارستان منتقل گردید. 

علت این تصاوف هنوز مشخص شنده است. برخی از کسانی که تصادف را دیده اند می گویند این تصادف یک صحنه تصادف بسیار شدید و شبیه صحنه‌های بدلکاری فیلم‌ها بوده است که در آن ماشین اس‌یووی مشکی آرنولد به شدت زیاد به یک تویوتای قرمز برخورد کرده است. 
  فیلم/ علت بچه دار نشدن و فوت ۲ پسر مرحوم محسن قاضی‌مرادی و مهوش وقاری چه بود؟

 فیلم تصادف آرنولد شوارتزنگر

بیوگرافی آرنولد شوارتزنگر

آرنولد آلویس شوارتزنگر 30 ژوئیه سال 1947 در اتریش متولد شد و سپس به آمریکا مهاجرت کرد. او ابتدا در زمینه بدنسازی به صورت حرفه ای فعالیت نمود و چندین عنوان قهرمانی در جهان کسب کرد. 7 بار قهرمانی در مسترالمپیا از افتخارات اوست.

سپس وارد عرصه بازیگری شد و در این حرفه خوش درخشید و توانست جایزه گلدن گلوب را دریافت نماید. آرنولد شوارتزنگر در زمینه سیاست نیز فعالیت داشته و در انتخابات فرماندار کالیفرنیا با بالاترین رای به عنوان فرماندار کالیفرنیا انتخاب گردید.

او از محبوب ترین سیاستمداران این ایالت است، اگرچه بعد از 8 سال از سمت خود کناره گرفت. او در زمینه محیط زیست و کارهای خیریه نیز حضور فعالی دارد. 

 فیلم تصادف آرنولد شوارتزنگر

 فیلم تصادف آرنولد شوارتزنگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.