« فاطمه رهبر » درگذشت + بیوگرافی این نماینده

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در گذشت،فاطمه رهبر ساعتی پیش بعد از چند روز مبارزه با بیماری کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری در سن 55 سالگی دارفانی را وداع گفت.

 

فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در گذشت.فاطمه رهبر امروز بعداز چند روز مبارزه با بیماری کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری درگذشت.

 

مطلب نیو   فاطمه رهبر در سال ۱۳۴۳ در شهر تهران به دنیا آمد و در ۱۴ سالگی به عنوان یکی از نوجوانان خط امام در صحنه های سیاسی حاضر شد .او در زمان انقلاب اسلامی در تجمعات حضور فعال داشت.

 

شروع فعالیت سیاسی:

فاطمه رهبر بعد از اخذ دیپلم  فعالیتهای سیاسی خود را دنبال کرد و همچنین به عنوان یکی از اعضای فعال بسیج دانشجویی در دانشگاه مشغول به فعالیت بود

فاطمه رهبر در ادامه تحصیلات خود در دانشگاه در رشته مدیریت توانست فارغ‌التحصیل می‌شود و در رشته مدیریت استراتژیک توانست مدرک دکترای خود را اخذ کند.

 

تدریس:

او بعدا به عنوان معلم مشغول کار شد و همچنین در شبکه اینترنتی جوان که یکی از شبکه های وابسته به صدا و سیما می‌باشد به عنوان مدیر شبکه انتخاب شد.

 

 

فعالیت‌های انتخاباتی فاطمه رهبر:

فاطمه رهبر در سال ۱۳۸۲ توانست وارد مجلس هفتم شورای اسلامی شود همچنین در مجلس هشتم و نهم نیز حضور داشت و با یک دوره استراحت در مجلس دهم دوباره در مجلس یازدهم به نمایندگی انتخاب شد.

 

 

خانواده:

خانم فاطمه رهبر در سال ۱۳۶۱ ازدواج کرد و دارای یک دختر و پسر می باشد همسر خانم فاطمه رهبر همچون خود او در آموزش و پرورش فعالیت داشت و بعدا توانست در وزارت راه مشغول فعالیت گردد و در نهایت از این وزارتخانه بازنشسته شد.

  ملکه رنجبر درگذشت

 

حضور فعال در مجلس نهم:

خانم رهبر در مجلس نهم حضوری فعال داشتند و به عنوان عضوی از کمیسیون زنان در مجلس لایحه خانواده را نهایی کردند، این لایحه در خصوص اجازه ازدواج مجدد آقایان از طرف همسر اول است.

 

خانم فاطمه رهبر بعد از فعالیت های انتخاباتی برای مجلس یازدهم متاسفانه به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان دانشوری تهران بستری شد و پس از انتقال به بخش مراقبت های ویژه متاسفانه امروز در اثر ابتلا به این بیماری دار فانی را وداع گفت.

 

بیشتر بخوانید: شیوع بیماری مرموز در اتیوپی- خونریزی از دهان و بینی و مرگ

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.