غزل (مونا) دختر 17 ساله اهوازی کیست؟ + علت فرار به ترکیه و سر بریدن توسط شوهرش

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مونا حیدری دختر 17 ساله اهوازی

غزل (مونا) حیدری دختر 17 ساله اهوازی ست که توسط شوهرش به قتل رسیده است. با بیوگرافی و علت فرار او با ترکیه با ما همراه باشید

 

 

مونا حیدری کیست؟

مونا حیدری دختر 17 ساله اهوازی می باشد و در محل میدان کسایی زندگی می کرده است. او 16 بهمن سال 1400 به دست شوهرش به نام سجاد حیدری و برادر شوهرش که پسر عموهای او نیز بودند، مورد ضرب و شتم و در نهایت به قتل می رسد. شوهر او سر او را می برد و در خیابان می چرخاند. ماجرا قتل فجیع مونا حیدری تبدیل به یکی از داغ ترین خبرهای رسانه ها می شود و واکنش های مختلفی را به همراه داشته است.

  گریه های تلخ نوجوان دستفروش بعد از حذف شدن در مسابقه استعدادیابی ستاره ساز + فیلم

علت فرار مونا حیدری به ترکیه

بعد از قتل مونا حیدری توسط شوهرش، شایعات زیادی در فضای مجازی دست به دست شد. گفته شده او 4 ماه پیش به ترکیه فرار کرده بوده و به محض آمدن به ایران و با غافلگیری شوهر و برادر شوهرش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. زمانی که از دست آنها فرار می کند در خیابان توسط شوهرش و برادرشوهرش دوباره کتک می خورد و درنهایت سر او توسط همسرش بریده می شود.

هنوز علت فرار او به ترکیه مشخص نیست. برخی می گویند به علت آزار و اذیت و کتک های همسرش فرار کرده و برخی داستان را ناموسی می دانند. هیچکدام از این علل تایید یا تکذیب نشده اند. هیچ علت دقیق و قطعیتی هنوز مشخص نشده است. در مورد علت فرار او باید بازجویی و تحققیات بیشتری به علت آید تا نتیجه مشخص گردد. 

مونا حیدری دختر 17 ساله اهوازی

این عکس در خبرگزاری فارس منتشر شده است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.