عکس/ کشف حجاب دسته جمعی دانشجویان مقابل دانشگاه تهران + واکنش ها و جزئیات ماجرا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دانشجویان دختر دانشگاه تهران در مقابل سر در ورودی دانشگاه کشف حجاب کردند. در ادامه با ماجرای کشف حجاب آنها همراه باشید

 

کشف حجاب دسته جمعی دانشجویان دانشگاه تهران

مطلب نیو – انتشار عکسی از دانشجویان دانشگاه تهران در مقابل سردر ورودی دانشگاه تهران حاشیه ساز شد. دانشجویان دختر دانشگاه تهران در حرکتی که گویا مربوط به فارغ التحصیلی آنهاست، لباس این مراسم را پوشیده و بدون حجاب عکس انداخته اند و به نوعی کشف حجاب کرده اند.

این عکس در شبکه های مجازی دست به دست و واکنش های بسیاری را در پی داشت که برخی از توییت های کاربران قابل توجه و جالب است. 

تهیدست: کشف #حجاب دست جمعی مقابل دانشگاه تهران با چه نیتی انجام شد؟ مسئولان امنیتی، نهاد دانشگاه و … کجایید؟ پرده دری تا کجا باید اتفاق بیفته تا شما کمی دردتون بگیره؟

فرشته سادات:‌ من به عنوان یک دانشجوی #دانشگاه_تهران کشف حجاب دست جمعی مقابل دانشگاه تهران! را به شدت محکوم میکنم. ننگ بر اساتید و دانشکده هایی که به جای تربیت انسان #تراز_انقلاب موجب فساد فکری و اخلاقی افراد میشود. واقعا بعد از چند سال چه چیزی به آنها آموخته اند؟!

علیرضا: حکایت کشف حجاب دختران مثلا تحصیلکرده این مملکت مقابل دانشگاه تهران حکایت لکنت زبان داشتن در تبیین فرهنگ حجاب علی رغم بودن نهادهای عریض و طویلی مثل نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه هاست. طبیعیه وقتی عقب میشینیم دشمن به خوبی دست میگیره

الهه: اون عکس دانشجویان زن روبروی سر در دانشگاه تهران، فتوشاپ باشه یا نه، واکنش‌ها بهش فتوشاپ نیست. چه اون‌هایی که توهین کردند به واویلا سر دادند، و چه مهم‌تر از اون، کسانی که حمایت کردند و موافق آزادی پوشش زنان بودند.

فرزانه: حالا که اون عکس دست به دست شد و دانشگاه تهران تکذیب کرده! اینو بگم که هیچ فرقی نداره اونا دانشجوی دانشگاه تهران باشن یا نباشن. منو شما خوب میدونیم که وضع خراب‌تر از این حرفاست. به علاوه‌ی اینکه در جریان باشید خیلی وقتا دانشجو تو عکس‌های فارغ التحصیلی کشف حجاب میکنن و جدید نیست.

مهیار: این همه جوون خونشون ریخته شد این همه مادر داغ فرزند کشیدند. این همه خانم داغ همسر کشیدند. این همه بچه یتیم شدند. که دشمن نتونه کمترین تعرضی نسبت به ناموس ایرانی داشته باشه بعد چند دختر ایرانی خودشون برای خودشون WomanToGo راه می‌اندازند

سیدمحمدجواد: آیا در جمهوری اسلامی ایران حجاب اجباریست؟!

جهانگیر: یاد صحبت‌های سردار دلها افتادم.(این باحجابه ،این بی حجابه همه فرزندان این آب و خاکند.هنراینه که جذبشون کنیم.)

  فیلم/ درگیری طرفداران (احمدی نژاد) با کارمندان وزارت کشور را ببینید

کشف حجاب دسته جمعی دانشجویان دانشگاه تهران

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.