عکس های آتلیه ای سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

امروز عکس های آتلیه ای سحر قریشی و مهدی طارمی سوژه فضای مجازی شد.انتشار این عکس ها بعداز جنجال های به وجود آمد در چند روز اخیر در خصوص این دونفر امروز دوباره افکار عمومی را به ماجرای رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی جلب کرد 

 

 

مطلب نیو – بعد از انتشار اخباری در خصوص رابطه مهدی طارمی و سحر قریشی در سال گذشته و انتشار یک فیلم از این دو در حین خرید در یکی از بازارها در کشور قطر  جنجال ها در خصوص این دو نفر در روزنامه ها و فضای مجازی بالا گرفت و بعداً با انتشار یک خبر در روزنامه ها خبر از پایان رابطه این دو منتشر شد.

بعد از این ماجرا چند روز پیش روزنامه خبر ورزشی با قرار دادن یک تیتر جنجالی خبر از این داد که یک خانم بازیگر مبلغ ۵۰ هزار دلار  مهدی طارمی را تیغ زده است!

 

بعد از انتشار اخبار جنجالی در خصوص ازدواج مهدی طارمی ستاره تیم پرسپولیس با سحر قریشی که یک هنرپیشه معروف در سینمای ایرانی می باشد که البته این خبر ازسوی هردو طرف تکذیب شد، حال با انتشار یک تیتر خبری در روزنامه خبر ورزشی دوباره جنجالها در خصوص این دو نفر بالا گرفته است. بر اساس تیتر روزنامه خبر ورزشی ( خانم بازیگر ۵۰ هزار دلار ستاره ملی‌پوش را تیغ زد ) البته صحت این خبر را به طور دقیق نمی توان تایید کرد ولی انتشار این خبر باعث شده که بسیاری از کانال ها و خبرگزاری های فضای مجازی این خبر را به مهدی طارمی و سحر قریشی نسبت بدهند.

 

با انتشار این خبر دوباره جنجال ها در خصوص مهدی طارمی و نسبت دادن این خبر به سحر قریشی این دو نفر را به موضوع داغ شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرد.

 

 

حال بعد از گذشت دو روز از این خبر انتشار دو عکس آتلیه از سحر قریشی و مهدی طارمی باعث ایجاد جنجال‌های جدید در فضای مجازی شده و شاید این عکس ها تاییدی بر رابطه آن دو بعد از اخبار درج شده در روزنامه ها و تاییدی بر شایعات منتشر شده در روزهای اخیر باشد !

 

 

 

همچنین ببینید:  آیا تیغ زدن 50 هزار دلاری مهدی طارمی توسط سحر قریشی واقعیت دارد ؟

  فیلم شوخی زشت و زننده حامد آهنگی با دختر جوان در مسابقه + واکنش دختر جوان

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.