عکس نوشته و متن های تیکه دار درباره فامیل دور و نزدیک + عکس های پروفایلی با موضوع تیکه سنگین به فامیل

زمان مطالعه: 3 دقیقه

تو زندگی هر کسی ممکنه آدمای نزدیکی باشند که با زخم زبون تو رو برنجونن، یه وقتایی نباید سکوت کرد، باید با لحن شوخی مثل خودشون بود، در حد یه تیکه ریز

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

مطلب نیو – تو رابطه های عاطفی نسبت خونی اهمیتی نداره، مهم اینه چقدر آدمها بهم نزدیک هستند و بهم اعتماد می کنند. برای خیلی ها پیش اومده که تو فامیل یه نفر باشه که همه از زبونش و لحن گفتارش عاصی باشند، کسی که مدام در حال تیکه انداختن، زخم زبون زدن، حسودی کردن و بهم زدن رابطه بقیه ست. شاید نتونی کامل اون آدم رو از زندگیت حذف کنی، به خاطر نسبت های فامیلی، ولی مجبوری از جای به بعد باهاش برخورد کنی.

تازه عروس ها با خواهر شوهر و مادر شوهر اصولا درگیرند، چیزی که از قدیم بوده، مادرهای ما هم  با خواهر شوهرشون که میشن عمه فامیل درگیرند، کلا عمه ها پیشینه زیادی تو بحث و جدل های خانوادگی دارند، چشم و هم چشمی های جاری ها هم که شهره عام و خاص هست. 

شاید مادرشوهر، خواهر شوهر و عمه و جاری، اینجوری که اکثرا میگن نباشند، اتفاقا هستند اونایی که تو برخورد با عروس و جاری و… دوست و هم زبون های خوبی هستند. بیاید مثل خاله ها و عموها و دایی ها مهربون باشید، که فقط مهربونی و دوست داشتن میمونه. 

 

  تبریک روز جهانی گل سرخ برای عشق و یار + دلنوشته های عاشقانه درباره گل سرخ

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

تنها چیزی که تو زندگیم به صورت تخصصی بهش تسلط دارم،

انتخاب آدم های اشتباه برای دوست داشتنه

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

از اینکه بعضیا نمیان سمتت ناراحت نشو ، ایراد از تو نیست !
مگس هیچوقت سمت گل نمیره ؛
همیشه میره سمت یه چیزی مث خودش

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

خواهر شوهر عزیز دخالت های شما آرامش را از زندگی شخصی ما گرفته است. می دانم که تو خیرخواه داداشت هستی ولی با این دخالت ها زندگی داداشت را هم خراب کرده ای. پس خواهشا لطفی کن و پاهایت را از گلیمت درازتر نکن. 

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

همیشه گویند که انسان خوبی باش و وقتت را بیهوده برای آدم هایی تلف نکن که بخواهی به آن ها چیزهای زیادی را ثابت کنی. خوب بودن و داشتن شخصیت در درون شماست و در رفتار شما با دیگران مشخص است. اگر بعضی ها شخصیت خود را در جمع نشان می دهند، دال بر بی شخصیتی آن هاست نه بر کم گذاشتن شما برای شوهر و خانواده شوهرت.

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

علت تمامی موفقیت های یک عروس را بی گمان باید مرهون مادر شوهرش دانست که تمامی هم و غم خویش را به کار می بندد که چشم مادر شوهرش را از کاسه درآورد

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

دیدین چقدر من عروس خوبی ام. نذر من امسال این بوده است که به محض اینکه شوهر کنم، مادر شوهر و خواهر شوهرم را بفرستم کربلا ولی با پای پیاده تا که یک مدت از دست زبان و نگاه های معنادار آن ها راحت شوم.

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

به بعضیاباس گفت در حده ساعتمم نیستی که بخوام دس بندازمت چه برسه به
ارتباط مجدد

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

 

لقمان حكيم فرزندش را گفت

دوست حسود را سه نشانه است

پشت سرت غیبت میکند

رو به رو تملق میکند

و از گرفتاری تو شاد میشود

 

عکس نوشته های تیکه دار به فامیل

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.