عکس/ماجرای وحشتناک کشف یک جسد در اتوبوس خط واحد پایتخت چه بود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در خط واحد اتوبوس تهران ، جسد یک مرد کشف شده است. با توجه به تصاویر و گفته ی مدیر عامل این شرکت شخص درگذشته بی خانمان بوده است.

 

عکس/ماجرای وحشتناک کشف یک جسد در اتوبوس خط واحد پایتخت چه بود؟

مطلب نیو – محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران توضیحاتی درباره ماجرای کشف جسد روی صندلی اتوبوس شرکت واحد ارائه کرد.

خبر کشف جسد در اتوبوس شرکت واحد تهران در فضای مجازی روز یکشنبه در حالی دست به دست شد که مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی این خبر را تایید کرد.

جمعه شب گذشته همکاران شرکت واحد متوجه جسد نشسته روی صندلی اتوبوس در محدوده غرب تهران شدند و این موضوع را بلافاصله به مرجع قضایی و انتظامی اطلاع دادند.

در حال حاضر گمانه‌زنی‌ها در مورد این جسد بسیار زیاد بوده و بر همین اساس ما منتظر گزارش پلیس و پزشکی قانونی در این زمینه هستیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه ما حتی در تصادفات ساده هم نظر پزشکی قانونی و پلیس را جویا می شویم خاطرنشان کرد: پرونده کشف جسد نیز به پزشکی قانونی ارجاع داده شده و به محض دریافت گزارش از سوی پزشکی قانونی اطلاعات دقیق در این مورد اعلام خواهد شد.

اما تصاویر نشان دهنده ی این هستند که این شخص زباله گرد و کارتن خواب بوده است که متاسفانه روی صندلی اتوبوس دار فانی را وداع گفته است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.