عکس/ ماجرای سمیرا (دختر تهرانی) که در دام شیطان قد بلند افتاد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یک دختر جوان تهرانی مورد یک زورگیری وحشیانه از طرف یک جوان قد بلند قرار گرفت و موضوع این سرقت در دستور کار پلیس قضایی قرار گرفت

 

مطلب نیو – سرهنگ کارآگاه “سید علی شریفی” رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی گفت: 19 مهر ماه پرونده ای با موضوع سرقت بعنف خودروی پژو 206 در کلانتری 163 ولنجک تشکیل و با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

  سامان خواننده لس آنجلسی دستگیر شد

وی عنوان کرد: محتویات پرونده حاکی از آن بود راننده خودرو به نام سمیرا در حال مکالمه تلفنی بوده که مرد جوانی با قدی بلند از سمت شاگرد وارد خودروی وی شده و با تهدید شاکی را از خودرو پیاده و با سرقت خودرو و کیف که حاوی دسته چک ، اوراق هویتی و کارت های عابر بانک به سرعت از محل گریخته است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه کارآگاهان خودرو شاکی را در یکم آبان ماه در فردیسه شهریار کشف کردند، ابراز داشت: در ادامه تیمی از کارآگاهان برای بازدید خودرو به شهرستان شهریار اعزام و در بررسی از داخل آن یک رسید بانکی مربوط به 20 مهرماه کشف می کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد : با بررسی شماره حساب موجود در رسید کارآگاهان متوجه می شوند شماره حساب متعلق به یکی از مجرمان سابقه دار به هویت شاهرخ می باشد که مدتی پیش به جرم سرقت بعنف در زندان تحمل کیفر داشته است.

منبع؛ رکنا

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.