عکس ماجرای رقص دو نفره سحر دولتشاهی و همایون شجریان چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

این روزها تصاویری از سحر دولتشاهی در کنار همایون شجریان منتشر شد که شایعه ازدواج آنها راقوت بخشید و حالا تصاویری از رقص او در کنار همایون شجریان

 

ماجرای رقص دونفره سحر دولتشاهی و همایون شجریان

مطلب نیو – در سال اخیر به خصوص بعد از فوت استاد شجریان، ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان رسانه ای شد، هر چند این ازدواج در حد یک شایعه باقی ماند و هیچکدام واکنشی به این اخبار نشان ندادند. این موضوع و شایعه از خاطره ها کمی محو شد تا اینکه عکسی خانوادگی ای در عراق از سحر دولتشاهی و همایون شجریان منتشر شد و دوباره به شایعه ها و حواشی گذشته دامن زد و این روزها که عکسی از رقص سحر دولتشاهی در کنار همایون شجریان دیده شده است. اما اصل ماجرای این عکس چیست؟!

  عکس/ استفاده از یک خانم به عنوان مانکن زنده در ویترین یک لباس فروشی در مشهد !

ماجرای رقص دونفره سحر دولتشاهی و همایون شجریان

 

بیو گرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر سال 1358 و فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی و لیسانس مترجمی زبان است. او همسر سابق رامبد جوان است که بعد از چهار سال زندگی مشترک از همسر خود جدا شد.سحر دولتشاهی فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و خوش درخشید. اولین حضور او در سینما با بازی در فیلم سینمایی فرزند صبح بود و با ایفای نقش در سریال کتابفروشی هدهد وارد تلویزیون شد. شهرت او در تلویزیون با سریال مسافران به کارگردانی رامبد جوان بود. پس از آن در سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی به ایفای نقش پرداخت و اکنون یکی از بازیگران خوب در سینما و تلویزیون است.

ماجرای رقص دونفره سحر دولتشاهی و همایون شجریان

 

عکس جنجالی رقص دو نفره سحر دولتشاهی و همایون شجریان 

این روزها تصاویری از رقص سحر دولتشاهی در کنار همایون شجریان می بینیم که شایعاتی را به راه انداخته است. این تصویر مربوط به یک کنسرت و یک پروژه موسیقی نمایش است. نمایش موسیقی که بر گرفته از شاهنامه است و در کنار رزم و جنگاوری به موضوعات عاشقانه می پردازد و سحر دولتشاهی در پروژه موسیقی نمایش سی ایفای نقش می کند و از زبان خود او، بخش عمده ای از زنانگی نمایش را به عهده دارد. 

 

ماجرای رقص دونفره سحر دولتشاهی و همایون شجریان

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.