عکس/ علت بدحالی و خونریزی پزشک گنابادی بعد از تزریق واکسن روسی کرونا چه بود؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یک پزشک گنابادی بعد از تزریق واکسن کرونا دچار خونریزی شد در ادامه آخرین وضعیت این پزشک را در این بخش از مجله بخوانید

 

مطلب نیو – بر اساس خبر منتشر شده از طرف روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان یک پزشک گنابادی بعد از تزریق واکسن روسی کرونا دچار علائمی از قبیل خونریزی و علائم گوارشی شد

  واکسن «اسپوتنیک» + عوارض جانبی احتمالی و میزان تاثیر

این پزشکی گنابادی بعد از تزریق واکسن کرونا دچار علائم خاصی گردید

لازم به ذکر است که هر واکسن دارای عوارضی است و این مسئله دور از ذهن نبوده و در مورد اشخاص مختلف می‌تواند علائمی نادر را به دنبال داشته باشد

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت در این باره گفت؛

بروز علائم گوارشی پس از تزریق واکسن کرونا بسیار نادر بوده اما این موضوع بعید و دور از ذهن نیست در خصوص آخرین وضعیت پزشک گنابادی عوارض ایجاد شده در حال بررسی و هنوز به طور قطعی مشخص نشده که آیا این عوارض مربوط به تزریق واکسن کرونا بوده یا نه

پزشک گنابادی بعد از تزریق واکسن اسپوتنیک روسی در شهر گناباد دچار عوارض ناشی از تزریق واکسن گردید و در بیمارستان بستری می باشد

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *