(عکس) اسامی و پیروزی تاریخی تیم ملی فوتبال زنان عربستان + واکنش ها در فضای مجازی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیتم ملیف وتبال زنان عربستان در یک دیدار تاریخی به پیروزی رسید. با جزئیات این خبر و واکنش های آن در ادامه مطلب همراه ما باشید

 

فوتبال زنان عربستان

پیروزی  تیم ملی فوتبال زنان عربستان

تیم ملی فوتبال زنان عربستان در اولین بازی رسمی خود در روز یکشنبه اول اسفند در ورزشگاه مالدیو در مقابل تیم سیشل توانست دو بر صفر پیروز شود. سرمربی تیم عربستان با مونیکا اشتاب مربی آلمانی می باشد.

گل اول را البندری مبارک در دقیقه 14 بازی و گل دوم را  مریم التمیمی در دقیقه 49 برای تیم عربستان به ثمر نشاندند و پیروز این میدان شدند. این تیم بعد از تمرینات فشرده زیر نظر مربی آلمانی شان در این بازی حضور یافتند و بازی بعدی نیر با تیم زنان مالدیو می باشد.

به نقل از بهار نیوز، مربی تیم ملی زنان عربستان اعلام کرد: علاوه‌بر هدفمان برای ورود رسمی به رده‌بندی فیفا، هدف دیگر این است که بازیکنان تجربه لازم را برای بازی‌های بین‌المللی به‌دست آورند. دپارتمان فوتبال زنان در فدراسیون فوتبال عربستان سعودی امیدوار است که  این دو مسابقه آغاز مسیری باشد که به کسب گواهینامه فیفا و راه‌یابی رسمی به فهرست تیم‌های مورد تایید فیقا بینجامد.

لیگ رسمی عربستان از مهر ماه امسال با جدیت آغاز و توسعه بافت. این لیگ شامل 16 تیم از سه منطقه مرکزی، غربی و شرقی عربستان سعودی می باشد. پیروزی تیم ملی فوتبال زنان عربستان یک پیروزی و دیدار تاریخی محسوب می شود.

  ماجرای برخورد جالب «حسن یزدانی» و درستکار مقابل مجری شبکه اینترنشنال + فیلم

فوتبال زنان عربستان

واکنش ها

بعد از دیدار تاریخی و پیروزی فوتبال زنان عربستان، واکنش های مختلفی صورت گرفت. پله ستاره مشهور و محبوب فوتبال در جهان در پیامی این پیروزی را تبریک گفت و در حساب توئیت خود نوشت: به فدراسیون فوتبال عربی سعودی و تیم ملی فوتبال زنان برای شرکت در نخستین دیدار رسمی زیر نظر فیفا تبریک می‌گویم. این یک روز تاریخی نه‌ تنها برای شما، که برای همه‌ عاشقان فوتبال است.

فوتبال زنان عربستان

فوتبال زنان عربستان

فوتبال زنان عربستان

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.