علت مهاجرت «سامان» خواننده از ایران/ ماجرای دستگیری تا مهاجرت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امیر ارژنگ کاظمی با نام هنری سامان خواننده ی اهل ایران است. وی مقیم آمریکاست و به ایران رفت و آمد دارد. سامان یک بار توسط پلیس بازداشت شده.

 

علت مهاجرت سامان خواننده از ایران/ ماجرای دستگیری تا مهاجرت

مطلب نیو – اخیرا خبری مبنی ب توسط ر ترک همیشگی ایران سامان خواننده پاپ کشورمان به گوش می رسد. وی خواننده آهنگ شمعدونیا است. به راستی علت رفتن او از ایران چیست؟
سامان خواننده پاپ اهل ایران که در لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. وی چندی پیش با اعلام این که هنرمند سیاسی نیست به ایران بازگشت اما پس از بازگشت نتوانست مجوز خوانندگی خود را دریافت کنند.

وی در بهمن سال ۱۳۹۸ در حالی که در سفره خانه ای در شمال تهران در حال اجرا بود توسط پلیس بازداشت شد. با این حال این اتفاق مربوط به 2 سال پیش است و نمیتواند علت ترک ایران توسط سامان باشد.

علت مهاجرت سامان خواننده از ایران/ ماجرای دستگیری تا مهاجرت

در سال ۱۳۹۸ سرهنگ نادر مرادی که در آن سال معاون نظارت بر اماکن عمومی بود خبر از دستگیری یک خواننده در سفره خانه خبر داد. این خواننده همان سامان بود. مرادی در این باره گفت به ما اطلاع دادند که در سفره خانه ای در خیابان ملاصدرا شخصی مشغول به اجرای غیرقانونی موسیقی است. ما به آن سفره خانه رفتیم و خواننده را بازداشت کردیم. بعد متوجه شدیم که این خواننده لس آنجلسی با نام سامان است. همچنین با هماهنگی با مراجع قضایی و با حضور پلیس علاوه بر خواننده، مالک سفره خانه را نیز دستگیر کردیم و سفره خانه پلمپ شد.

خانواده سامان 3 سال بعد از انقلاب به ترکیه مهاجرت کردند و در آنجا سامان خوانندگی به زبان ترکی را شروع کرد. وی بعد ها به لس آنجلس آمریکا مهاجرت کرد. و در سال های اخیر با اعلام اینکه کاری با سیاست ندارد به ایران رفت و آمد میکرد.

  دانلود تیتراژ پایانی (سریال شرم) با صدای گرشا رضایی + جزئیات پخش سریال شرم

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.