علت بستری شدن ملیکا زارعی (خاله شادونه) در بیمارستان + عکس در بیمارستان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ملیکا زارعی با منتشر کردن عکسی در اینستاگرام خود خبر از ابتلا به بیماری کرونا و بستری شدنش در بیمارستان داد.

 

علت بستری شدن ملیکا زارعی (خاله شادونه) در بیمارستان + عکس در بیمارستان

مطلب نیو – ملیکا زارعی مجری برنامه‌های کودکِ تلویزیون و بازیگر برخی سریال‌ها همچون “متهم گریخت” است. او را همچنین به عنوان خواهرِ مریلا زارعی بازیگر سینما و تلویزیون هم می‌شناسند. “خاله شادونه” خردسالان و کودکان امسال هم مثلِ سال های گذشته، قبل از عید نوروز برنامه “کلبه خاله شادونه” را روی آنتن داشت اما چندی بود که در سیما غایب بود و برنامه‌ ی وی پخش نشد. 

این مجری برنامه‌های کودک تلویزیون درباره غیبتِ این روزها و ابتلایش به کرونا توضیحاتی با نمایشِ تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد این روزها را در بیمارستان سپری می‌کند. او نوشته است: «با وجود رعایت پروتکل ها ، ناباورانه مبتلا شدم رفتم در دنیای عجیب و پر از ترس کرونا ….آخ که نگویم از دلتااااا هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم اون موقع‌ها که ریاضی حل می‌کردم Δδ دلتا قرار است با من چه کند.

 «امروز پانزدهمین روزم رو می‌گذرونم. نبرد صبح تا شب و شب تا صبح و لحظه‌های سختی که فقط خدا میدونه و خود کرونا دلتا و خودم و مدافعین سلامت که من اعتقاد دارم باید بگیم فرشتگان روی زمین‌اند، قادر نیستم در جملات توصیف کنم چقدر سخت بود اما سعی می‌کنم با قدرت عبور کنم. شاید در آینده نزدیک که به امید خدا از این بیماری سخت یا بهتر بگم آزمایش دشوار عبور کردم، حرف‌های زیادی داشته باشم.»

این مجری برنامه‌های کودک همچنین یادآور شده است: «باور کنید تا قبل از این بیماری نمی‌توانستم درک کنم که پزشکان و پرستاران این روزها چه وضعیت سخت و عجیبی دارند روزها و چه شبهای پر التهاب و سختی را می‌گذرانند.»

  آیا ماجرای سقط شدن جنین (نفیسه‌روشن) و بارداری او حقیقت دارد؟ + واکنش نفیسه روشن

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.