علت اختلاف و دعواهای شکیرا خواننده با جرارد پیکه همسرش چیست؟ ماجرای ازدواج و حواشی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شکیرا خواننده معروف علت اختلاف و درگیری با همسرش جرارد پیکه فوتبالیست مشهور را در یک پادکست فاش کرد. با جزئیات خبر همراه ما باشید

 

شکیرا و جرارد پیکه

علت اختلاف ها شکیرا با جرارد پیکه

شکیرا خواننده سرشناس کلمبیایی و همسر جرارد پیکه فوتبالیست معروف بارسلونا می باشد. این دو هر کدام در حرفه ی خود از بهترین ها هستند و هریک با جدیت کارخود را دنبال می کنند. جرارد پیکه و شکیرا از زوج های معروف هستند. اخیرا شکیرا اختلاف خودش با جرارد را فاش کرده است. اختلافی که سر یک چیز است: وقت شناسی. 

شکیرا در یک پادکست توضیحاتی در خصوص اختلافش با همسر بیان و اعتراف کرده و گفته است: بیچاره شوهر، خط تیره نامزد، خط تیره پدر فرزندان من یا هر چه می‌خواهید اسمش را بگذارید. او باید همیشه کلی منتظر من بماند و معطل شود. او از این منتظر ماندن‌ ها کلافه شده است.

شکیرا در این خصوص می گوید که همه چیز به محل زادگاه ما بر می گردد: مشکل این است که ساعت کلمبیایی‌ ها با ساعت کاتالونیا و اسپانیا هماهنگ نیست. ساختار ذهنی او طبق ساعت اسپانیاست و ذهن من مطابق ساعت کلمبیا رفتار می‌ کند. تازه من از زمانی که با پیکه آشنا شده‌ ام کلی وقت‌ شناس‌ تر از قبل شده‌ ام! اما گاهی اوقات پیش می‌ آید که ما واقعاً با هم دعوای‌ مان می‌ شود چون من تأخیر دارم و جرارد کلی معطل می‌ شود

همچنین شکیرا در این پادکست می گوید که برنامه کاری من آنقدر فشرده است و من آنقدر در حال کا کردن هستم که واقعا  مفهوم زمان را از دست می‌ دهم.
  فیلم/ بغض و گریه های دردناک فاطمه گودرزی در مراسم ختم سیروس گرجستانی

شکیرا و جرارد پیکه

ماجرای آشنایی و ازدواج

شکیرا خواننده سرشناس و جرارد پیکه فوتبالیست مشهور یکی از زوج ها معروف و دوست داشتنی هستند. ماجرای آشنایی و ازدواج این دو به بیش از 10 سال پیش بر می گردد که شکیرا  اجرای آهنگ واکا واکا که آهنگ رسمی جام جهانی ۲۰۱۰ بود برعهده داشت و این دو در این مراسم با هم آشنا و این رابطه ادامه یافت. این زوج صاحب دو فرزند پسر با نام های میلان و ساشا هستند. 

شکیرا و جرارد پیکه

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.