عاملین شهادت سرگرد پوریا نظری مامور نیروی انتظامی کرمانشاه کیست؟ + جزئیات شناسایی و دستگیری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عاملین شهادت سرگرد پوریا نظری از ماموران نیروی انتظامی کرمانشاه دستگیر شدند. با جزئیات خبر دستگیری آنها با ما همراه باشید

 

سرگرد پوریا نظری

دستگیری عاملین شهادت سرگرد پوریا نظری

بعد از شهادت مامور نیروی انتظامی کرمانشاه، سرگرد پوریا نظری دز روز جمعه 13 اسفند، شناسایی و دستگیری عاملین شهادت این شهید در دستور کار قرار گرفت. امروز 15 اسفند 1400 عاملان این جنایت دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی کرمانشاه در خصوص دستگیری عاملین شهادت سرگرد نظری گفتند: با لطف و عنایت پروردگار و پیگیری و اقدامات مجاهدانه کاراگاهان پلیس‌های آگاهی و امنیت عمومی استان و انجام کار‌های اطلاعاتی و اشراف بالا مخفیگاه عاملان شهادت سرگرد نظری در استان‌های کرمانشاه و البرز شناسایی شد.

همچنین در ادامه افزودند: ماموران پس از اطمینان از حضور این اشرار در مخفیگاه‌های خود، طی عملیات‌های جداگانه یکی از آن‌ها را بامداد روز شنبه و در کمتر از 24 ساعت در شهر کرمانشاه و دیگری را هم بامداد امروز در کمتر از 48 ساعت در شهر فردیس کرج پس از وقوع این جنایت دستگیر کردند.

متهمان بعد از دستگیری  به قتل شهید سرگرد پوریا نظری اعتراف کردند. تلاش برای دستگیری عاملان احتمالی دیگر ادامه دارد. 

  ماجرا و پشت پرده شایعه نفوذی بودن یک فرمانده ارتش چه بود؟ + واکنش ها در فضای مجازی

سرگرد پوریا نظری

بیوگرافی پوریا نظری

سرگرد پوریا نظری مامور نیروی انتظامی کرمانشاه می باشد. او در حادثه بامداد روز جمعه 13 اسفند در چهار راه آتش نشانی شهر کرمانشاه رخ داده است حضور داشته است. حادثه مربوط به زمانی ست که ماموران یگان امداد کرمانشاه در حال گشتزنی در این منطقه بودند که متوجه حضور سه فرد مشکوک می شوند. به آنها دستور ایست می دهند که توقف نمی کنند و حتی شروع به تیر اندازی می کنند. درگیری رخ می دهد. در این درگیری به سرگرد پوریا نظری شلیک می شود که در نهایت منجربه شهادت ایشان می گردد. 

سرگرد پوریا نظری

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.