طرح جدید پلیس برای روزهای آلوده و کسر 2 روز از سهمیه 20 روزه به ازای هر تردد + فیلم مصاحبه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طرح جدید پلیس برای روزهای آلوده/ کسر ۲ روز از سهمیه ۲۰ روزه به ازای هر تردد

 

 

 

سردار مهماندار رئیس پلیس استان تهران با بیان اجرای یک طرح جدید پلیس برای کاهش تردد خودروها و همچنین کاهش آلودگی هوا در شرایط اضطرار بیان نمودند که در این طرح جدید  با هر روز تردد خودرو در روزهای آلوده تهران میزان دو روز از سهمیه بیست روزه کاهش پیدا میکند.

 

سردار مهماندار رئیس پلیس استان تهران با بیان اجرای یک طرح جدید پلیس برای کاهش تردد خودروها و همچنین کاهش آلودگی هوا در شرایط اضطرار بیان نمودند که در این طرح جدید  با هر روز تردد خودرو در روزهای آلوده تهران میزان 2 روز از سهمیه 20 روزه کاهش پیدا میکند.

 

هدف از اجرای این طرح:

سردار مهماندار هدف از اجرای این طرح را تشویق مردم به استفاده از خودروهای عمومی و کاهش تمایل آنها به استفاده از خودروهای شخصی مخصوصاً در زمان تشدید آلودگی هوا می باشد.

این طرح توسط شورای عالی ترافیک برای شرایط اضطرار آلودگی هوا و ایجاد یک شرایط سخت گیرانه تر برای کاهش تردد خودروهای شخصی در این روز ها تصویب شده و در زمان تشدید آلودگی هوا فقط کسانی می‌توانند از خودروهای شخصی خود استفاده کرده و در سطح شهر تردد کنند که از سهمیه ۲۰ روزه تردد رایگان خود استفاده نکرده باشد.

بر این اساس با استفاده از خودروی شخصی در روزهای برقراری شرایط اضطرار و تشدید آلودگی هوا به ازای هر روز استفاده از خودروی شخصی دو تا سه روز از سهمیه آنها کم می شود.

 

فیلم مصاحبه:

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.