طالع بینی شخصیت براساس ماه تولد

زمان مطالعه: 7 دقیقه

 طالع بینی شخصیت براساس ماه تولد

 

اگرچه پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه راه را بر دیگر شاخه های علوم قدیم بخصوص طالع بینی تنگ تر کرده است ولی در تمامی دوران های گذشته و حال طالع بینی شخصیت توانسته جایگاه خود را در بین اقشار خاصی از جامعه حفظ کند.

در این زمینه باید گفت که طالع بینی در بین افراد جامعه و استفاده از آن برای بسیاری از امور که بیشتر مورد توجه جوانان میباشد به ویژه برای اموری از قبیل ازدواج یا تصمصم گیری های بزرگ و مهم در زندگی هنوز جایگاه خاص خود را حفظ کرده است.

اگرچه تمامی این امور امروزه از زوایای عقل بیشتر مورد توجه قرار میگیرند ولی طالع بینی توانسته در اینگونه تصمیم گیری ها نقش ایفا کرده و مورد توجه قرار گیرد.

در این نوشته سعی شده در ابتدا شما را با طالع بینی شخصیت خود براساس ماه تواد آشنا کنیم و در ادامه در نوشته های بعدی براساس این طالع بینی و گرایشات و خصوصیات بیان شده آنرا به طالع بینی در زمینه ازدواج و دیگر امور مهم و مورد توجه پیوند بزنیم.

در اصل مهمترین نکته در این زمینه برای هر شخص داشتن اطلاع دقیق از وضعیت طالع خود فرد میباشد تا بر اساس آن بتواند تصمیم درست را اتخاذ کند.

خصوصیات متولدین ماههای مختلف سال با نمادهای ماه تولدتان می تواند برای شما عزیزانی که علاقه مند به فال و طالع بینی هستید جالب باشد با ما همراه باشید تا چند خصوصیت از شخصیتتان که در وجود خود نهفته است را بشناسید.

طالع بینی متولد فروردین

طالع بینی متولد فروردین:

متولدین فروردین باید خودشان برای کارهایی کـه انجام می‌دهند تصمیم بگیرند و هرگز امر شدن را نمی پذیرند. اگر متولد فروردین نظارت کارهای خودرا نداشته باشد کج خلق و عصبی میشود.متولد فروردین زیاد با شکست خوردن آشنایی ندارد. یکی از نقاط ضعف متولد فروردین این اسـت کـه نمی‌تواند “نه” بگوید. بهمین دلیل بیشتر مردم از آنها برای منافع شخصی خودشان استفاده میکنند. اگر متولد فروردین هستید باید “نه” گفتن را یاد بگیرید.

 

طالع بینی متولد اردیبهشت

طالع بینی متولد اردیبهشت:

میتوان گفت روتین ثابت برای متولد اردیبهشت حکم اکسیژن دارد بـه طوری‌كه بدون آن نمیتواند نفس بکشد. متولد اردیبهشت از تغییر هراس دارد و آن رابا بی نظمی یکسان می‌داند. بـه عقیده او تغییر باعث پیشرفت نیست بلکه باعث ایجاد نارضایتی و شرایط نامساعد اسـت.

  طالع بینی ازدواج زن متولد آبان

متولد اردیبهشت عاشق لذت و خوشگذرانی اسـت و نمی‌تواند هیچ وقت در مقابل لذت ها مقاومت نشان دهد. او معتاد عشق، رابطه جنسی، غذا هاي خوشمزه و نوشیدنی هاي گرانقیمت اسـت و همیشه بهترینها را انتخاب می‌کند.

 

طالع بینی متولد خرداد

طالع بینی متولد خرداد:

متولد خرداد روحیه کنجکاوی دارد و بـه دنبال پیدا کردن راهی برای تفریح و سرگرمی اسـت. اگر می‌خواهید یک خردادی را بترسانید وی را با یک زندگی خسته کننده تهدید کنید.یکی از نقاط ضعف متولد خرداد این اسـت کـه هیچ وقت نمیتواند بـه وعده هایش وفا کند. او همیشه عهد و پیمانش را فراموش می‌کند بهمین دلیل فردی اسـت غیرقابل اعتماد. اگر متولد خرداد هستید باید هنگام وعده دادن بیشتر مراقب باشید.

 

طالع بینی متولد تیر

طالع بینی متولد تیر:

متولدين اين ماه طالعي نيك دارند و در زندگي اجتماعي و اتصادي و خانوادگي موفق هستند. اغلب شخصيت‎هاي ديني و اجتماعي، از متولدين اين دهه مي‎باشند، اين افراد داراي هوش و ذكاوت – تحمل خوب – پرانرژي – درونگرا – داراي افكاري ثابت – عموماً داراي شهرت و موفقيت اجتماعي مي‎باشند.

طالع بینی متولد مرداد

طالع بینی متولد مرداد:

متولدين اين ماه به طور كلي از لحاظ جسمي و روح از بالاترين امتياز برخوردار مي‎باشند. در اين افراد صفات منفي يا مثبت در حداكثر قرار گرفته و شخصيت اين افرائ به گونه‎اي است كه در هر بعد تربيت و تشويق شوند به نهايت آن خواهند رسيد .

اينان از نظر فييكي افرادي قوي – تنومند – بلندقد – اغلب چشم و ارو مشكي مي‎باشند. چنانچه اين افراد مسير زندگي در جريان امور احساسي و عاطفي قرار بگيرند، هنرمند – شاعر – نقاش – هنرپيشه – مجسمه‎ساز – نويسنده و بازيگر موفقي خواهند شد.چنانچه در امور نظامي گري تربيت شوند، سراداران و فرماندهاني موفق و دلير خواهند شد. چنانچه در سياست تربيت شوند، سياستمداراني قابل و زبردست خواهند شد. در هر حال اين افراد در هر زمينه‎اي كه آموزش ببينند، در آن زمينه به تحصص و توفيقات بالايي دست مي‎يابند .

 

طالع بینی متولد شهریور

طالع بینی متولد شهریور:

متولدين اين ماه به طور كلي افرادي خوش شانس – خوش برخورد – اهل صفا و صميميت – اغلب داراي صفات خوب و پسنديده – در دوستي پايدار – پايبند به قول و قرار – صادق و راستگو – خيرخواه – جذاب نيك سيرت – در امور شغلي و اجتماعي اغلب موفق و ….

 

  طالع بینی ازدواج مرد متولد دی
طالع بینی متولد مهرماه
طالع بینی متولد مهرماه

طالع بینی متولد مهرماه:

با انصاف، متعادل، زن پرست، خوش سليقه و گاه تنبل و بی‌اعتنا نسبت به زندگی، اگر شوهر متولد مهر داريد هميشه به سر و وضع خود برسيد خانه را تميز و مرتب نگاه داريد. اين مرد به هيچ وجه مايل به رنجاندن ديگران نيست. شما می‌توانيد به خود بباليد که هوشمند‌ترين مشاور جهان را د رجوار خود داريد.معمولا استخوان بندی درشتی دارد و نسبتا سنگين وزن است. شما بارها در او علایم قدرت، اراده، جديت و تصميم می‌بيند که با خلق و خوی زنانه کمتر سازگاری دارد. در هر موقعيتی هوشياری و انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می‌سازد و از انزوا و تنهایی نفرت دارد.

 

طالع بینی متولد آبان
طالع بینی متولد آبان

طالع بینی متولد آبان:

متولدين اين ماه اغلب افرادي با ادب و انديشه – هنرمند و هنرشناس – سخاوتمند – مردم دوست – سخن سنج و خوش برخورد – خوش گذران – داراي روحيه مثبت – اهل معاشرت – خوش بين – داراي انديشه‎اي باز – از نظر شغلي استعداد پست وزيري – مديريت – رياست – رهبري – سياست و … را دارند. از لحاظ زندگي مشترك و خانوادگي – افردي واقع بين – مثبت انديش و در ايجاد و برقراري آرامش در خانواده و تربيت فرزندان موفق – از لحاظ اقتصادي نيز كم و بيش وفق و داراي موقعيت مالي خوب. در امور اجتماعي افرادي مثبت و خيرخواه – در امور سياسي موفق – عموماً طالب مشاغلي هسند كه در ارتباط با رفاه عمومي و آسايش ديگران باشد .

 

طالع بینی متولد آذر
طالع بینی متولد آذر

طالع بینی متولد آذر:

متولدين اين ماه به طور كلي افرادي حساس و داراي حس پيشگويي يا بيش حسي از آينده         هستند. اين افراد داراي توانايي‎هاي جسمي و روحي خوبي بوده و تحمل آنها در مقابل سختي‎ها و مشكلات زياد است اين افراد اغلب استعداد كشف و شهود دارند و به پديده‎ها و عواملي دسترسي پيدا مي‎كنند كه در شرايط عادي ميسر نيست .

 

طالع بینی متولد دی
طالع بینی متولد دی

طالع بینی متولد دی:

قدرت‌طلب، خانواده‌دوست، خوددار و سرد، در عرصه عشق کم‌حرف و کم‌تظاهر، پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز، مقام را به ثروت ترجيح می‌دهد. در جوانی بسيار جدی است ولی به تدريج که پا به سن می‌گذارد نرم می‌شود. ابراز عشق و علاقه را بايد به وی ياد بدهيد. مرد اين ماه هرگز از روی هوس ازدواج نمی‌کند.جاه‌طلب، کدبانو، منظم، کمی لجباز و زودرنج، هميشه آراسته و خوش‌لباس، هدف نهایی او هميشه تامين زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعيت‌های چشمگير است. از نظر اجتماعی فوق‌العاده مبادی آداب و بانزاکت است.

  طالع بینی ازدواج زن متولد اردیبهشت

 

طالع بینی متولد بهمن
طالع بینی متولد بهمن

طالع بینی متولد بهمن:

دارای دوستان زيادی است، از اقرار به نقطه ضعف‌های خود منزجر است. حسود و سوظنی نيست، هارت و پورت و هياهو دارد. دير ازدواج می‌کند و در بيماری وسواس است. ذاتا اجتماعی است و افکاری را در سر می‌پروراند که اصلا عملی نيستند. عشق اول خود را برای تمام عمر در خاطر نگه می‌دارد.بسيار غافلگير کننده، سريع الانتقال، دارای حس پيش‌بينی، کنجکاو، رفيق‌باز و کم‌علاقه به آداب و رسوم، در عشق خود بسيار جدی و وفادار است اما قادر به ابراز آن نيست. او متعلق به همه جا و همه کس است اما درعين حال از آن هيچکس نمی‌باشد.

 

طالع بینی متولد اسفند
طالع بینی متولد اسفند

طالع بینی متولد اسفند:

متولدين دهه اول اين ماه، داراي روحيه‎اي متعادل – خوشرو – خوش برخورد – از مشاغل سخت گريزان – تا حدي راحت طلب – از نظر اقتصادي نسبتاً موفق و تابع شرايط روز – عموماً به خورد و خوراك و لباس اهميت زيادي مي‎دهند – تا زماني كه منافع آنان در خر نيفتد، در دوستي و شراكت پايدار – عموماً اجتماعي و معاشرتي – بعضاً درون‎گرا – از نظر خانوادگي دلسوز  مهربان، اما متعصب

مسئول و توجيه‎گر افراد خانواده – از نظر اقتصادي متوسط – گاه خسيس و تنگ نظر – از لحاظ شغلي، اغلب متخصص و متبحر در كار – از لحاظ روحي مرگ اعضاء خانواده و فاميل، تأثير  عميق و پايداري روي آنان خواهد داشت – از نظر خانوادگي و اجتماعي فعال و طالب دخالت در امور – اهل آموختن و دانستن – برخي طالب سبيعت و تفريح و برخي طالب مطالعه و تحقيق – متولدين اين دهه اغلب به علوم انساني، ادبيات و هنر علاقمند مي‎باشند – اينان داراي مقاومت جمي و روحي خوبي در مقابل بيماريها هستند.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.