طالع بینی ازدواج مرد متولد مرداد

زمان مطالعه: 4 دقیقه

 

ویژگی های اخلاقی و درونی:

مرد متولد مرداد همیشه برای خود طرفدارانی ویژه برای نمایش و دیدن دارد و یکی از ویژگی های ذاتی او می تواند قمپز در کردن باشد.او به راحتی می تواند برای یک مدت طولانی سخنرانی کند و زمانی که پولی برای مهمانی و نمایش در دست نداشته باشد از بانک وام گرفته و مهمانی ترتیب می‌دهد و در خرید هر قلم جنس برای مهمانی به منظور قمپز در کردن هراسی ندارد.

متولدین مردادماه دارای موهای پرپشتی هستند و حتی موهای آنها می تواند شبیه به یک قلم موی نقاشی باشد. او می تواند شما را به تعجب وا دارد همچنین شخصی بسیار شیک پوش است که رفتارش شما را مات و مبهوت خود می کند.

او به وجود بچه ها علاقه خاصی دارد و اگر به بچه ها علاقه مند نیستید او گزینه مناسبی برای شما نیست. او با شما صادق و وفادار است و همچنین این قانون را برای خود دارد که شما هم او را دوست داشته باشید و همیشه با او وفادار و صادق بمانید

اگر از توانایی که در خود دارد به درستی استفاده نکند می تواند به یک موجود مستبد تبدیل شود و قمپز در کردن یکی از ویژگیهای ذاتی اوست و شاید اگر به قدرت برسد ممکن است برخی ویژگی‌های منفی ذاتی او را به صورت یک فرد قلدر  و فرمانروایی مستبد تبدیل کند و شاید از قدرت خود سوء استفاده کند اما او یک فرد با ثبات در زندگی محسوب می گردد

طالع بینی ستاره شناسی  مرد متولد مرداد:

اگر در زندگي متولد برج اسد عشق وجود نداشته باشد، به صورت متاثر كننده اي كنج عزلت اختيار مي كند. براي او عملا دو راه بيشتر وجود ندارد. يا بايد مورد پرستش واقع شود و يا بميرد. وقتي عشق به قلب چنين مردي قدم گذاشت، در جيب هايش باز مي گردد. او شما را به بهترين رستوران ها مي برد، گرانترين عطرها و زيبا ترين گل ها را برايتان مي خرد. همراهتان به مجلل ترين تاتر ها مي آيد، هيجان انگيز ترين نامه هاي عاشقانه را مي نويسد و به اين تر تيب بايد قلبي از سنگ خارا داشته باشيد كه بتوانيد مقاومت كنيد.

  طالع بینی ازدواج زن متولد مهر

 

از لحاظ عشق و علاقه:

مرد متولد مرداد عاشق زیبایی است و هر كجا با زیبایی یا زیبارویی مواجه بشود،‌از او تعریف می كند و اگر شما زنی هستید كه این كار حس حسادتان را بر می انگیزاند، متأسفانه باید بگویم كه چاره ای جز دندان روی جگر گذاشتن و تحمل كردن ندارید. یك چنین مردی،‌اگر زنش او را به علت چشم چرانی و یا گرم گرفتن با زن های دیگر ترك كند ( به شرط آنكه واقعا زنش را دوست داشته باشد) به شدت ناراحت می شود، و روحا و جسما صدمه می بیند، به طوری كه هیچ بعید نیست كه حتی دچار حمله قلبی هم بشود و چون تحمل كند،‌برای بازگرداندن این زن از كلیه امكانات خود استفاده می كند و طبق معمول همیشه هم موفق می شود.

 

 

مرد متولد مرداد و شرایط ازدواج؟

علاوه بر زیبایی مرد متولد مرداد از زنی خوشش می آید که همیشه همراه و همدم او باشد، در همه ی امور زندگی مطیع و رازدار او شود و هیچ وقت او را تنها نگذارد. وفاداری برای مرد متولد مرداد بسیار مهم است و او زنی را دوست دارد که همه چیز را صادقانه بگوید و فقط از همسرش کمک بخواهد و به و تکیه کند. اگر می خواهید زن مورد علاقه ی یک مرد متولد مرداد باشید باید به هیچ وجه نباید ارزش و احترام او را زیر سوال ببرید و همیشه فقط و فقط به او پناه بیاورید و اجازه ندهید هیچ کسی جز او رازدار و غم خوار شما باشد. انتظار بی جا نداشته باشید، عاقلانه رفتار کنید و همه ی وظایف خود را به عنوان یک زن در زندگی مشترک به درستی انجام دهید. 

  طالع بینی ازدواج مرد متولد مهر

 

ازدواج مرد متولد مرداد ماه با سایر ماه ها: 

 

مرداد با فروردین : ( خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

مرداد با اردیبهشت : ( بسیار خوب ) مهربان و خانواده دوست ازدواجی موفق و پایدار

مرداد با خرداد : ( بسیار خوب ) اجتماعی خونگرم همراه با سازگاری مثبت

مرداد با تیر : ( خوب ) اختلاف سلیقه زیادی با هم ندارند موقعیت همدیگر را درک می کنند

مرداد با مرداد : ( خوب ) صفات مشترک خوب باعث تقویت پیوندشان خواهد بود

مرداد با شهریور : ( متوسط ) یکی منضبط و قانونمند دیگری پرشور و زیباپسند

مرداد با مهر : ( خوب ) در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند

مرداد با آبان : (متوسط ) یکی وفادار و قابل اعتماد دیگری عاشق ستایش دیگران

مرداد با آذر : ( متوسط ) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال

مرداد با دی: (متوسط ) به دلیل داشتن حق مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند

مرداد با بهمن : (خوب ) هر دو آرمانگرا و ایده آلیست پیوندی موفق خواهد بود

مرداد با اسفند : ( خوب )با هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.