طالع بینی ازدواج مرد متولد تیر

زمان مطالعه: 3 دقیقه

مرد متولد تیر ماه، زنی قابل اطمینان، بااراده، قوی که یار و یاور او باشد می خواهد زیرا او انسانی زودرنج و حساس بوده و دچار فکر و اندیشه های گوناگونی می شود

ویژگی های اخلاقی و درونی:

مرد متولد تیر ماه بسیار احساساتی زود رنج و فردی عاشق‌پیشه به حساب می آید او مانند یک خرچنگ برای انتخاب ها و رویارویی با بعضی از حوادث قدم های جانبی برمیدارد. می‌تواند پدری مهربان و عاشق فرزندانش باشد به خانه و خانواده بسیار وابسته است تا حدی که دوست ندارد از شهری که در آن متولد شده است خارج شود و حتی بعدا ممکن است بعد از گذشت سال ها دوباره به شهر مادری خود برگردد و حتی خانه پدری خود را دوباره خریده و بازسازی کند و در آنجا ساکن شود.

بعضی از وقت ها به جای رفتار مهربانانه در قالب یک پدر به نظر رفتاری مادرانه از خود نشان می دهند او بسیار احساساتی است و زود رنج تصمیماتی که میگیرد به صورت آنی و ناگهانی است تغییر را در زندگی خود نمی پذیرد و معمولا عادت های او در زندگی ثابت هستند و باید مراقب بود که او به افکار و رفتارهای بعد عادت نکند او از صمیم قلب عاشق مادر خود می باشد در زندگی آینده خود نیز به دنبال همسری است که نشانه‌هایی از مادر خود را دارا باشد.

اگر به دنبال یک زوجی یا شریک راهی هستید که با شما صادق باشد.بهترین گزینه مرد متولد تیر ماه است.

معمولا احساسات خود را به لحاظ عاطفی یا عشقی به راحتی بروز می‌دهد برخلاف سایر ماه ها که در بروز عواطف و احساسات خود روش ها و رفتارهای خاصی را شامل می‌شوند بسیار ساده و صادق است عاشق خانه،خانواده و همچنین آشپزی است نشانه این برج خرچنگ می باشد و راه ورود به قلب او را فراموش نکنید /ضرب المثل قدیمی درخصوص متولدین برج تیر می گوید که راه ورود به قلب یک مرد متولد تیر ماه از شکم است او تا حدودی دمدمی مزاج است و بعضی وقتها خلق و خوی او ممکن است متغیر باشد گاهی بسیار احساساتی و پر شور و شعف و شاید گاهی بسیار سرد و خاموش.

  طالع بینی ازدواج مرد متولد خرداد

 

 

طالع بینی ستاره شناسی  مرد متولد  تیر ماه:

هر ماهی ستاره مخصوص به خود را دارد.و نیرویی که شما را تحت تأثیر خود قرار می دهد،یک ستاره نیست بلکه ماه می باشد.ماه برای زمین بعد از خورشید، مهمترین سیاره است. برخلاف خورشید که شخصیت و ظاهر شخصی را تعیین می کند،ماه عالم درونی و روحی فرد را تحت تأثیر قرار می دهد.درست مانند سمبل ماده خود خرچنگ می باشد.خرچنگ جانوری بسیار سخت پوست و بسیار قوی می باشد.اما تصور کنید که بعد از خارج شدن از پوسته خود چقدر عاجز و ناتوان می باشد.

 

از لحاظ عشق و علاقه:

بعضي متولدين مرد تير ماه،به هيچ وجه نمي توانند عشق خود را اعتراف كنند و خجالتي مي باشند.وزناني كه مي توانند آنها را خوشبخت كنند،بعد از مدتي از آنها دور شده و به راه خود ادامه مي دهند.ودر اين مورد نيز نمي توانيد كمكي به او بكنيد.شما هر چه به وي توجه كرده و نزديك شويد،به همان نسبت او نيز خوب و خوش رفتار خواهد بود.اين مرد بسيار حساس از شعر و موسيقي بسيار لذت مي برد،و بخصوص آهنگ هاي پراحساس و رمانتيك و عاشقانه را،بسيار دوست مي دارد.

 

 

مرد متولد تیر با چه زنی ازدواج کند؟

مرد متولد تیرماه، زنی قابل اطمینان، بااراده، قوی که یار و یاور او باشد می خواهد زیرا او انسانی زودرنج و حساس بوده و دچار فکر و اندیشه های گوناگونی می شود و زنی قوی و با اراده برای او متناسب است. این مرد به زیبایی ها علاقه زیادی دارد، از لباس های شیک و ظریف با جنس خوب و موی حیوانات، خوشش می آید.رفتار و خصوصیات همسر وی که براساس بخشندگی و سخاوتمندی باشد او را خوشحال می کند.

  طالع بینی ازدواج زن متولد آذر

 

 

 

ازدواج مرد متولد تیر ماه با سایر ماه ها: 

تیر با فروردین : (متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

تیر با اردیبهشت : ( بسیار خوب ) نقطه اشتراک فراوانی با یکدیگر دارند

تیر با خرداد : ( متوسط ) یکی آرام و مهربان دیگری پرشور و با انرژی

تیر با تیر : ( خوب ) علی رغم اختلاف سلیقه پیوند خوبی می باشد

تیر با مرداد : ( خوب ) خصوصیات مشترک زیاد و ازدواجی موفق

تیر با شهریور:(بسیار خوب) یکی مهارت فراوان در امورمالی و دیگری حسابگر و صرفه جو و هماهنگ

تیر با مهر : ( بسیار خوب ) هر دو مهربان انسان دوست و توانمند

تیر با آبان : ( متوسط ) در مسائل مالی اختلاف نظر دارند ولی در سایر مسائل هماهنگ می باشند

تیر با آذر : (بد ) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده

تیر با دی : (خوب ) از نظر مالی اخلاقی و روابط هماهنگ هستند بنابراین پیوندی موفق میشود

تیر با بهمن : ( متوسط ) ازدواج میتواند شکل بگیرد اما به سعی و کوشش نیاز دارد

تیر با اسفند : ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه با تفاهم کامل

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.