خانه / سرگرمی / طالع بینی / طالع بینی ازدواج / طالع بینی ازدواج زن متولد فروردین

طالع بینی ازدواج زن متولد فروردین

طالع بینی ازدواج زن متولد فروردین

 

زن متولد فروردین دقیقاً خصوصیاتی از قبیل مرد فروردین را در تصمیم گیری ها دارا می باشد او فردی مستقل و شخصی پیشرو و ماجراجو و پر حرارت و پر انرژی است.  او خود را آزاد و رها از هر وابستگی می بیند و آن ها تحت سلطه بودن هیچ مردی را نمی پذیرند چون خود را بسیار توانا و پیشرو در حل مسئله و مشکلات می دانند یکی از ویژگی های آن ها مهربانی است و  سعی میکنند که در پیدا کردن راه های مطمئن برای رسیدن به هدف پیش قدم باشند. از لحاظ صراحت لهجه و صداقت دیگران را به خود مجذوب میکنند و همراهی همیشگی و مطمئن در زندگی و در تمام مسیر و گذر از تمام سختی ها و کمبودهای زندگی هستند.
زن متولد فروردین

ویژگی های اخلاقی و درونی:

زن متولد فروردین دقیقاً خصوصیاتی از قبیل مرد متولد فروردین را در تصمیم گیری ها دارا می باشد او فردی مستقل و شخصی پیشرو و ماجراجو و پر حرارت و پر انرژی است.

او خود را آزاد و رها از هر وابستگی می بیند و آن ها تحت سلطه بودن هیچ مردی را نمی پذیرند چون خود را بسیار توانا و پیشرو در حل مسئله و مشکلات می دانند یکی از ویژگی های آن ها مهربانی است و  سعی میکنند که در پیدا کردن راه های مطمئن برای رسیدن به هدف پیش قدم باشند. از لحاظ صراحت لهجه و صداقت دیگران را به خود مجذوب میکنند و همراهی همیشگی و مطمئن در زندگی و در تمام مسیر و گذر از تمام سختی ها و کمبودهای زندگی هستند.

آنها در انتخاب خود مردان تنبل را نمی پذیرند و همیشه در اطراف خود گزینه های زیادی را دارند .جنب و جوش و هیجان از ویژگی های همیشگی زنان متولد فروردین است و چون همیشه به خود تکیه دارند نمی توان آنها را به عنوان یک زن خانه دار کاملاً به حساب آورد زیرا دختر متولدین این ماه بسیار مستقل است.او با سرسختی و با چنگ و دندان در مقابل شوهر خود می جنگد و هیچ مردی نباید تلاش کند که او زنی خانه دار بسازد چون آنها دارای نماد قوچ می باشند و ریاست طلبی و عدم تحت تسلط بودن یک مرد بر آن ها از ویژگی‌های بارز زنان متولد فروردین می باشد.

او با صراحت لهجه و صداقت خود همه جمع را مجذوب خود می کند و  آنها اگرچه  سرزنده و زودرنج نیز می باشند ولی در درون خود و باطن کمال گرا هستند

 

طالع بینی ستاره شناسی زن متولد فروردین ماه:

 این زنان چون قوچ سلطه‌گر،بلند پرواز ،ماجراجو و سرشار از انرژی می باشند فروردین ماه اولین ماه شروع سال است و در حقیقت شروع تازه ای برای هر یک از  متولدین این ماه است. نماد و سمبل ماه فروردین به نوزاد طبیعت شهرت دارد و ستاره حاکم آن ها سیاره مریخ می باشد.

گل محبوب زنان فروردین رز سرخ است و روز سه‌شنبه روز مبارک آنهاست .عنصر وجودی آن ها آتش است و فلز وجودشان آهن و سنگ  وجود آنها الماس است ،صورتی روشن و قرمز رنگ محبوب متولدین این ماه است.

از لحاظ عشق و علاقه:

از لحاظ عشق به دختر فروردین ماه اجازه دهید که او متوجه عشق شما به خود گردد ولی زیاد به دنبال او نروید و بدانید که او او تا زمانی که شما به عشق خود پایبند باشید وفاداری او به شما نیز خارق‌العاده خواهد بود و دختران ماه فروردین اصلاً دختران رمانتیکی محسوب نمی شوند.

 

 

ازدواج زن متولد فروردین ماه با سایر ماه ها: 

فروردین با فروردین :خوب ؛ سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر 

 

فروردین با اردیبهشت:متوسط ؛ خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد 

 

فروردین با خرداد :بد ؛ پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش 

 

فروردین با تیر :متوسط ؛ برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد 

 

فروردین با مرداد :خوب ؛ پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد 

 

فروردین با شهریور :بد ؛ یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب 

 

فروردین با مهر :بسیار خوب ؛ افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد 

 

فروردین با آبان :بد ؛ آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا 

 

فروردین با آذر :عالی ؛ کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است 

 

فروردین با دی :بد ؛ تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند 

 

فروردین با بهمن :بد ؛ سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند 

 

فروردین با اسفند:متوسط ؛ با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد

همچنین ببینید

دختر متولد مهر ماه به لحاظ زیبایی آنقدر جذاب است که حتی اگر لباس کهنه به تن کند در ظاهرش تاثیری نمیگذارد او به مد و زیبایی علاقه بسیاری دارد و شاید گل های زیبا و عطرهای با بوی خوش بهترین هدیه برای او باشند

طالع بینی ازدواج زن متولد مهر

    ویژگی های اخلاقی و درونی: زن متولد مهر موجودیست جذاب زیبا و خوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *