طالع بینی ازدواج زن متولد فروردین

زمان مطالعه: 3 دقیقه

طالع بینی ازدواج زن متولد فروردین

 

زن متولد فروردین دقیقاً خصوصیاتی از قبیل مرد فروردین را در تصمیم گیری ها دارا می باشد او فردی مستقل و شخصی پیشرو و ماجراجو و پر حرارت و پر انرژی است.  او خود را آزاد و رها از هر وابستگی می بیند و آن ها تحت سلطه بودن هیچ مردی را نمی پذیرند چون خود را بسیار توانا و پیشرو در حل مسئله و مشکلات می دانند یکی از ویژگی های آن ها مهربانی است و  سعی میکنند که در پیدا کردن راه های مطمئن برای رسیدن به هدف پیش قدم باشند. از لحاظ صراحت لهجه و صداقت دیگران را به خود مجذوب میکنند و همراهی همیشگی و مطمئن در زندگی و در تمام مسیر و گذر از تمام سختی ها و کمبودهای زندگی هستند.
زن متولد فروردین

ویژگی های اخلاقی و درونی:

زن متولد فروردین دقیقاً خصوصیاتی از قبیل مرد متولد فروردین را در تصمیم گیری ها دارا می باشد او فردی مستقل و شخصی پیشرو و ماجراجو و پر حرارت و پر انرژی است.

او خود را آزاد و رها از هر وابستگی می بیند و آن ها تحت سلطه بودن هیچ مردی را نمی پذیرند چون خود را بسیار توانا و پیشرو در حل مسئله و مشکلات می دانند یکی از ویژگی های آن ها مهربانی است و  سعی میکنند که در پیدا کردن راه های مطمئن برای رسیدن به هدف پیش قدم باشند. از لحاظ صراحت لهجه و صداقت دیگران را به خود مجذوب میکنند و همراهی همیشگی و مطمئن در زندگی و در تمام مسیر و گذر از تمام سختی ها و کمبودهای زندگی هستند.

آنها در انتخاب خود مردان تنبل را نمی پذیرند و همیشه در اطراف خود گزینه های زیادی را دارند .جنب و جوش و هیجان از ویژگی های همیشگی زنان متولد فروردین است و چون همیشه به خود تکیه دارند نمی توان آنها را به عنوان یک زن خانه دار کاملاً به حساب آورد زیرا دختر متولدین این ماه بسیار مستقل است.او با سرسختی و با چنگ و دندان در مقابل شوهر خود می جنگد و هیچ مردی نباید تلاش کند که او زنی خانه دار بسازد چون آنها دارای نماد قوچ می باشند و ریاست طلبی و عدم تحت تسلط بودن یک مرد بر آن ها از ویژگی‌های بارز زنان متولد فروردین می باشد.

  طالع بینی ازدواج زن متولد آبان

او با صراحت لهجه و صداقت خود همه جمع را مجذوب خود می کند و  آنها اگرچه  سرزنده و زودرنج نیز می باشند ولی در درون خود و باطن کمال گرا هستند

 

طالع بینی ستاره شناسی زن متولد فروردین ماه:

 این زنان چون قوچ سلطه‌گر،بلند پرواز ،ماجراجو و سرشار از انرژی می باشند فروردین ماه اولین ماه شروع سال است و در حقیقت شروع تازه ای برای هر یک از  متولدین این ماه است. نماد و سمبل ماه فروردین به نوزاد طبیعت شهرت دارد و ستاره حاکم آن ها سیاره مریخ می باشد.

گل محبوب زنان فروردین رز سرخ است و روز سه‌شنبه روز مبارک آنهاست .عنصر وجودی آن ها آتش است و فلز وجودشان آهن و سنگ  وجود آنها الماس است ،صورتی روشن و قرمز رنگ محبوب متولدین این ماه است.

از لحاظ عشق و علاقه:

از لحاظ عشق به دختر فروردین ماه اجازه دهید که او متوجه عشق شما به خود گردد ولی زیاد به دنبال او نروید و بدانید که او او تا زمانی که شما به عشق خود پایبند باشید وفاداری او به شما نیز خارق‌العاده خواهد بود و دختران ماه فروردین اصلاً دختران رمانتیکی محسوب نمی شوند.

 

 

ازدواج زن متولد فروردین ماه با سایر ماه ها: 

فروردین با فروردین :خوب ؛ سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر 

 

فروردین با اردیبهشت:متوسط ؛ خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد 

 

فروردین با خرداد :بد ؛ پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش 

  طالع بینی شخصیت براساس ماه تولد

 

فروردین با تیر :متوسط ؛ برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد 

 

فروردین با مرداد :خوب ؛ پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد 

 

فروردین با شهریور :بد ؛ یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب 

 

فروردین با مهر :بسیار خوب ؛ افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد 

 

فروردین با آبان :بد ؛ آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا 

 

فروردین با آذر :عالی ؛ کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است 

 

فروردین با دی :بد ؛ تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند 

 

فروردین با بهمن :بد ؛ سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند 

 

فروردین با اسفند:متوسط ؛ با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.