طالع بینی ازدواج زن متولد خرداد

زمان مطالعه: 4 دقیقه

سیاره متولدین خرداد عطارد است. بسیاری از مردان عطاردی چشمهایی زیرک و زیبا و معمولاً مژه هایی بلند دارند و  مرد متولد خرداد شخصیتی جذاب و گیرا دارد.

ویژگی های اخلاقی و درونی:

زن متولد خرداد ماه شخصیتی دارد برونگرا و براحتی در اجتماع برای خود رابطه های خوب کاری و اجتماعی به وجود می‌آورد.او به راحتی دوستان خوبی پیدا میکند ولی شخصیت او به گونه ای است که به سرعت می تواند از یک یک حالت به حالت دیگر تغییر کند،گاهی بسیار نرم و ملایم است و گاهی بسیار طوفانی و خشن شما او را به راحتی نمی توانید بشناسید ممکن است در هر موقعیتی بسته به آن موقعیت شکل و رنگ و بوی دیگری به خود بگیرد.

او بیشتر به روح و روان و غذای فکر اهمیت می دهد و از همین رو ترجیح می دهد که در خانه غذاهایی استفاده کند که بیشتر برای ذهن مفید هستند اگر شما می‌خواهید عاشق او بشوید و او هم شما را عاشقانه دوست داشته باشد این غذاها را با میل و رغبت نوش جان کنید.

 

مسافرت و زناشویی:

زن متولد خرداد می تواند یک پایه خوب برای روزهای تعطیل و همچنین گردش و مسافرت و رفتن به خرید باشد.بسیار خوش سلیقه و ماجراجو ست و تغییر و تحول را در زندگی خود دوست دارد. یکی از خصوصیات زن متولد خرداد داشتن قوه سخنرانی و بذله گویی است. بسیار چرب زبان است و در ایجاد ارتباط با دیگران بسیار مهارت دارد.عاشق  بچه دار شدن و نگهداری از بچه ها نیست و همانند مرد متولد خرداد دوست دارد زمانی که بچه‌ها بزرگ می‌شوند از وجود آنها و در کنار بودن با آنها لذت ببرد .

…………………………………………………………………………………………………………….

بعضی وقت ها می تواند در سخنوری و دردودل برای دیگران استادی بی نظیر باشد. تمام رازها را با او نباید در در میان گذاشت زیرا او بعد از مدتی ممکن است سر صحبت را باز کرده و هر چه که از شما می داند به دیگران بگویید.

  طالع بینی ازدواج مرد متولد بهمن

بعضی معتقدند که زن متولد خرداد ماه موجودی شبیه آفتاب پرست است و به راحتی می تواند رنگ عوض کند و رنگ و بوی محیط اطراف خود را به خود بگیرد یکی از ویژگی های او می تواند این باشد که به هیچ وجه شما نمی توانید ذهن او را بخوانید.لحاظ قلبی فمینیست است و نیازی ندارد که زنانگی خود را با روش های خاص مثل آرایش و رفتارهای خواص زنانه به شما ثابت کند شما او را به خاطر افکاراتش دوست داشته باشید.

بعضی آنها را زنانی می دانند که حرف‌های آنها بیشتر رنگ و بوی شایعه‌پراکنی را دارد ولی آنها صحبت های بسیار داغ و وسوسه انگیز دارند و همیشه در مورد مسائل روز نظراتی را دارند که می‌توانند در جمعی که حضور پیدا می کنند آن را به زبان بیاورند .آنها بسیار فعال و پر جنب و جوش و در همه شرایط دارای انرژی بسیار هستند و همیشه در فعالیت ها و کارهای جدید پیشقدم می شوند.

 

 

طالع بینی ستاره شناسی  زن متولد خرداد ماه:

زن خرداد ماه به طور متوسط از سه کهن الگوی آرتمیس، هستیا پرسفون خود به طور همزمان استفاده میکند. زن قهرمان و جنگجو در عین حال روحانی و همچنین دختری کوچک و مهربان است.نمادزن متولد خرداد جوزاست

ستاره خرداد ماهی مرکوری،تمثیل کننده هوش و ذکاوت و حرکت و جنبش می باشد،و نیز سریع تصمیم بگیرید.ستاره مرکوری همچنین به سیستم عصبی و دست و بازوها و زبان و حرکات فرد،تأثیر می گذارد.مرکوری که به معنی جیوه است،واقعآ هم در یک جا ثابت نبوده و بسیار پرجنب و جوش است.وبه این دلیل باعث جنب و جوش و تحرک زیاد شما،می باشد.

  طالع بینی ازدواج زن متولد مهر

 

از لحاظ عشق و علاقه:

عشق برای او یک احساس رمانتیک است که فقط با نیمه ی گمشده ی خود می تواند به آن دست یابد از این رو بسیاری از زنان متولدین خرداد در جست و جوی عشق رمانتیک حقیقی هستند. زن متولد خرداد دارای ویژگی های منحصر به فردی در عشق می باشد که در زیر آمده است:

 

1. از عشوه گری لذت می برد

2. با وجود دارا بودن احساسات عمیق ، ابراز عشق برایش دشوار خواهد بود .

3. زن خردادی می تواند از نظر احساسی وابسته شود

4. او در عشق واقعا حساس و آسیب پذیر است

5. او در عشق غرق در احساسات پریشان است

6. نیاز به عشقی قابل درک دارد

7. تمایل به مهار و سرکوب هیجانات ناشی از عشق دارد

8. ممکن است وقتی عاشق می شود دارای ظاهر سرد باشد

 

 

ازدواج مرد متولد خرداد ماه با سایر ماه ها: 

 

خرداد با فروردین : ( بد ) افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم

 

خرداد با اردیبهشت : ( متوسط ) تیزهوش کنجکاو تنوع طلب چندان با هم سازگار نیستند

 

خرداد با خرداد : ( خوب ) مشورت پذیر با استدلال توانا در برطرف کردن مشکلات

 

خرداد با تیر : ( متوسط ) با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان می توانند باعث ایجاد مشکلات شوند

 

خرداد با مرداد : ( بسیار خوب ) زوجی جذاب و اجتماعی با صفات مشترک فراوان

 

خرداد با شهریور : ( متوسط ) چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد

 

خرداد با مهر : ( بسیار خوب ) خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط می باشند

 

  طالع بینی ازدواج مرد متولد شهریور

خرداد با آبان : ( متوسط ) برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر راتحمل کنند

 

خرداد با آذر : ( بسیار خوب ) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک

 

خرداد با دی : ( خوب ) خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند

 

خرداد با بهمن : ( بسیار خوب ) با روحیه انسان دوستی و همیشه آماده کمک به همدیگر

 

خرداد با اسفند : ( بد ) خیالباف رویا پرداز مرموز عدم تفاهم با همدیگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.