طالع بینی ازدواج زن متولد تیر

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

زن متولد تیر ماه علائم رضایت‌بخشی بسیاری را در خود دارد شاید یکی از ماه های خوب برای تولد دختران تیر ماه باشد. آنها بسیار زود رنج،حساس،عاشق دل بسته و گاهی بسیار لجوج و یکدنده میباشند .احساسات او در خصوص طرف مقابل مثل یک آتشفشان فوران می کند و بعضی از وقت‌ها او نمی تواند جلوی احساسات خود را بگیرد تا آنجا که این احساس عشق نسبت به هر دو طرف ممکن است به نفرت و جدایی تبدیل شود.

ویژگی های اخلاقی و درونی:

زن متولد تیر ماه علائم رضایت‌بخشی بسیاری را در خود دارد شاید یکی از ماه های خوب برای تولد دختران تیر ماه باشد. آنها بسیار زود رنج،حساس،عاشق دل بسته و گاهی بسیار لجوج و یکدنده میباشند .احساسات او در خصوص طرف مقابل مثل یک آتشفشان فوران می کند و بعضی از وقت‌ها او نمی تواند جلوی احساسات خود را بگیرد تا آنجا که این احساس عشق نسبت به هر دو طرف ممکن است به نفرت و جدایی تبدیل شود.

او در خصوص عشق خود پایبند و بسیار نسبت به آن مقید و پایدار است حتی اگر یک رابطه به پایان رسیده باشد برای او ممکن است قابل قبول نباشد و شاید یک تصویر نامشخص از پایان رابطه باعث تلاش او در حفظ و نگه داری آن، این رابطه او را تبدیل به یک طعمه و رابطه دو طرف را تبدیل به یک نفرت کند.

زنان متولد تیر ماه خوش اندام و خوش هیکل هستند و گاهی هم کمی چاق ولی بسیار دلچسب.از لحاظ احساسات آنها بسیار مثبت اندیش هستند میتواند زنی همدل،همراه و یاری بخش باشند اگر او بداند که چگونه به صورت غیر مستقیم یک رابطه را به صورت عاشقانه پیش ببرد همه چیز بر وفق مراد خواهد بود در غیر این صورت پایان رابطه دیگر مشخص نیست.

زنان متولد تیر ماه عاشق خانواده و بچه های خود هستند

او اگرچه ممکن است در یک رابطه صاحب فرزند نشود ولی علاقه او به فرزند تا آنجاست که یک حیوان خانگی به خانه بیاورد و از آن نگهداری کند ولی او کاملاً می تواند یک زن فمینیست هم به حساب بیاید و حس مادرانه و قید و بندهای ازدواج  او را به زنجیر در نیاورده است، او دوست دارد که با خانواده خود وقت بگذراند و دوری و جدایی فرزندان می تواند برای او بسیار آزاردهنده باشد از لحاظ دوستانش تعداد آنها شاید بسیار اندک باشد ولی محدود به دوستان صمیمی شوند. متولدین این برج از لحاظ خصوصیات اخلاقی بسیار شبیه متولدین اردیبهشت ماه هستند و ممکن است پیوند آنها بسیار نیکو و خوشایند باشد البته او از لحاظ خصوصیات اخلاقی به متولدین دی ماه نیز تا حدودی شبیه هستند

  طالع بینی ازدواج زن متولد آذر

 

طالع بینی ستاره شناسی  زن متولد تیر ماه:

دختر متولد چهارمین برج در منطقه البروج معمولاً زیاد لبخند می زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در كنار او ، لذت بخش است .

 

از لحاظ عشق و علاقه:

این زن اگر آدم مثبتی باشد ، بسیار همدل، پر احساس و یاری بخش است واگر احساساتش را بدرستی جهت دهد و خود را به شكلی درست و غیر مستقیم وقف شریك كند همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت.

 

 

زن متولد تیر و شرایط ازدواج؟

متولدین تیر روحیه متغیری دارند و کمی دمدمی مزاج هستند و در عین حال که لحظه متبسم و خندان هستند لحظه ای بعد ممکن است بر اثر کوچکترین تأثری اخم آلود و ترش رو شوند . از همین نظر متولدین اردیبهشت باید مراقب باشند که عقاید خود را بی پروا به آنها تحمیل نکنندچون متولد تیر ممکن است به زودی روی ترش کرده و عکس العمل نشان دهند .  

ازدواج زن متولد تیر ماه با سایر ماه ها: 

تیر با فروردین : (متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

تیر با اردیبهشت : ( بسیار خوب ) نقطه اشتراک فراوانی با یکدیگر دارند

تیر با خرداد : ( متوسط ) یکی آرام و مهربان دیگری پرشور و با انرژی

تیر با تیر : ( خوب ) علی رغم اختلاف سلیقه پیوند خوبی می باشد

تیر با مرداد : ( خوب ) خصوصیات مشترک زیاد و ازدواجی موفق

تیر با شهریور:(بسیار خوب) یکی مهارت فراوان در امورمالی و دیگری حسابگر و صرفه جو و هماهنگ

تیر با مهر : ( بسیار خوب ) هر دو مهربان انسان دوست و توانمند

  طالع بینی ازدواج مرد متولد آبان

تیر با آبان : ( متوسط ) در مسائل مالی اختلاف نظر دارند ولی در سایر مسائل هماهنگ می باشند

تیر با آذر : (بد ) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده

تیر با دی : (خوب ) از نظر مالی اخلاقی و روابط هماهنگ هستند بنابراین پیوندی موفق میشود

تیر با بهمن : ( متوسط ) ازدواج میتواند شکل بگیرد اما به سعی و کوشش نیاز دارد

تیر با اسفند : ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه با تفاهم کامل

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.