طالع بینی ازدواج زن متولد اردیبهشت

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

  زن متولد اردیبهشت معمولاً زنی استوار و خودساخته است او همیشه برای ثبات زندگی و پایداری آن تلاش می کند او همچون یک درخت بلوط می ماند که رشد می کند ولی در جای خود باقی نمی ماند ولی معمولاً در کنار خانواده باقی می ماند و آن را نباید در حساب تنبلی او قرار داد.
زن متولد  اردیبهشت

 

ویژگی های اخلاقی و درونی:

 زن متولد اردیبهشت معمولاً زنی استوار و خودساخته است او همیشه برای ثبات زندگی و پایداری آن تلاش می کند او همچون یک درخت بلوط می ماند که رشد می کند ولی در جای خود باقی نمی ماند ولی معمولاً در کنار خانواده باقی می ماند و آن را نباید در حساب تنبلی او قرار داد.

او زنی نیست که اهل عشوه گری باشد زیرا زندگی را خیلی کوتاه می بیند و چه بسا بسیار خجالتی و ساده لوح باشد. از لحاظ وفاداری انتظار دارد که همسر او نیز چون خود او از لحاظ طرفداری یک آیینه تمام عیار باشد. زن متولد اردیبهشت معمولاً دارای صدای خوبی می باشند و بسیار شیک پوش و دارای ژست های اغراق آمیز است.

می‌تواند مادر خوب برای فرزندانش باشد و به آنها عشق می ورزد و عاشقانه در کنار آنها باقی می ماند. او از سرزنش و تنبیه بچه هایش پرهیز می کند و در کنار آنها بودن را بر همه چیز مقدم می شمرد او می تواند زنی فداکار و عاشق موسیقی و ساز و آواز باشد می‌تواند از عهده مشکلات احساسی زندگی خود به راحتی بربیاید. معمولاً صداقت ذاتی اش با ریز کاری های زنانه همراه است است .آنها بسیار با شهامت و با اخلاق آن قدر تواناست که می تواند اختیار و کنترل زندگی را به دست بگیرد.

البته گاهی ممکن است چنان از کوره در برود که قوی ترین مردها رابه وحشت بیندازد و فراری دهد ( و یا لااقل وادار کند که زیر میز پنهان بشود ) اما یک چنین حالتی هرگز بدون دلیل به وی دست نمی دهد . معمولا اگر شما او را خیلی بیش از حد تحمل و اذیت نکنید و یا سرنوشت یک دست ورق واقعا جور نشدنی به دستش نداده باشد، بازی زندگی را خوب و با قدرت قابل تحسینی ادامه می دهد .

  طالع بینی ازدواج مرد متولد آذر

طالع بینی ستاره شناسی زن متولد اردیبهشت ماه:

زن متولد اردیبهشت بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد. سیاره ونوس به انها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جایی كه می توانند خواننده های معروفی شوند.

از آنجا كه زن متولد برج ثور مادر زمین است می تواند مادری بسیار خوب برای فرزندانش باشد

 

از لحاظ عشق و علاقه:

دختر متولد برج ثور در ابراز عشق بسیار بی پرواست اما شیفتگی اش نسبت به طبیعت و اعتقاد به اینکه همه چیز همان طوری است که دیده می شود، اغلب موجب سردرگمی و گمراهی اش می گردد. اگر مردی فقط به ظاهر چنان بود که او می خواهد، صمیمانه دست هایش را به دور گردنش می اندازد و عاشقش می شود و شما اگر می خواهید دست های او را به دور گردن خود ببینید، سعی کنید دهانتان هرگز بوی سیر ندهد، رنگ هایی را که دوست ندارد، نپوشید و به هنگام ملاقاتش صفحه ای را روی گرام بگذارید که موسیقی تند و خشنی داشته باشد. از نظر احساسات فوق العاده حساس و پاکباز است و به هیچ صورتی نمی خواهد که عشق شما نسبت به وی خدشه دار باشد زیرا یک عشق خدشه دار « طبیعی » و ملکوتی نیست.

 

 

ازدواج زن متولد اردیبهشت ماه با سایر ماه ها: 

 

اردیبهشت با فروردین : (متوسط ) ممکن است مشکل داشته باشند قابل حل شدن است

 

اردیبهشت با اردیبهشت : ( متوسط ) نسبتا خودرای و لجباز هستند ممکن است مشکل پیش بیاید

 

اردیبهشت با خرداد : ( متوسط ) تیزهوش کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند

  طالع بینی ازدواج مرد متولد شهریور

 

اردیبهشت با تیر : ( بسیار خوب ) خانواده دوست خونگرم پیوندی محکم و استوار

 

اردیبهشت با مرداد : ( بسیار خوب ) عاشق پیشه با صداقت وفادار پیوندی مملو از آرامش

 

اردیبهشت با شهریور : ( خوب ) جوانمرد باسخاوت مددکار و بدون مشکل

 

اردیبهشت با مهر : ( متوسط ) اهل اعتدال معاشرتی خونسرد و کمی حسادت

 

اردیبهشت با آبان : ( خوب ) آرمانگرا بلندپرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگار

 

اردیبهشت با آذر : ( متوسط ) جسور بی پروا نیازمند با آزادی و بدون تفاهم

 

اردیبهشت با دی : ( بسیار خوب ) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا

 

اردیبهشت با بهمن : ( بد ) کنجکاو آزادیخواه و آرمانگرا و ایده متفاوت از یکدیگر

 

اردیبهشت با اسفند : ( خوب ) اشخاصی تودار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.