(صبا راد) مجری جنجالی سابق صدا و سیما کشف حجاب کرد؟! + عکس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

«صبا راد» مجری سابق صدا و سیما که چندی پیش از کارکردن در سازمان صدا و سیما انصراف داده بود با انتشار عکسی در صفحه مجازی به شایعات درباره  کشف حجاب خود دامن زد

 

صبا راد مجری جنجالی سابق صدا و سیما کشف حجاب کرد؟! + عکس

 مطلب نیو – صبا راد مجری صدا و صدا و سیما که چندی پیش با مانی رهنما که خواننده است ازدواج کرد و بعد با همسرش به ترکیه رفت در آنجا عکس های جنجالی از خود به انتشار گذاشت و بعد هم به تهران بازگشت. او که از صدا و سیما انصراف داده روزها فقط در اینستاگرام فعالیت می‌کند و برای فالوور هایش انواع پست ها را منتشر می کند و واکنش های مختلفی را به همراه دارد و حرف و حدیث هایی راجع به کشف حجاب او بر سر زبان ها افتاده است .اخیراً نیز بابه اشتراک‌گذاشتن عکس جنجالی دیگری به این موضوع دامن زد.

  عکس/ تیپ جنجالی و نامتعارف (صبا راد) در کنار ساحل

صبا راد مجری جنجالی سابق صدا و سیما کشف حجاب کرد؟! + عکس

 بیوگرافی صبا راد

صباراد متولد سال ۱۳۵۷است و از سال ۱۳۷۵ گویندگی را از برنامه «ورزش- نشاط -سلامتی» آغاز کرد و در رادیو کار نویسندگی هم انجام می دهد. او با مجری در برنامه «به خانه برمیگردیم» به شهرت رسید .

راد بعد از ازدواج با مانی رهنما در کنسرت او دکلمه ای خواند و این باعث شد که ماجرای ازدواج آنها علنی شود. صبا راد به عنوان گوینده و نویسنده برتر استان گیلان در جشنواره تولیدات مراکز استان ها انتخاب شده است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.