شهروز سخنوری معروف به (الکس) سرکرده باند قاچاق دختران ایرانی به اعدام محکوم شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

«شهروز سخنوری» معروف به «الکس» پس از دستگیری و انتقال به ایران به جرم قاچاق دختران جوان ایرانی به اعدام محکوم شد

 

شهروز سخنوری معروف به (الکس) سرکرده باند قاچاق دختران ایرانی به اعدام محکوم شدمطلب نیو –  شهروز سخنوری ملقب به الکس بر اساس رای صادره از یکی از شعب دادگاه انقلاب تهران به جرم قاچاق دختران جوان که قاچاق بین المللی انسان محسوب می‌شود به عنوان متهم ردیف اول و دوم این پرونده به اعدام و پنج نفر دیگر این پرونده به تحمل ۱۵ سال حبس محکوم شدند.

رای دادگاه بدوی است و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور می باشد

  فاجعه تلخ در بوشهر: دومین پسر بچه خانواده بوشهری هم درگذشت

بیوگرافی شهروز سخنوری

شهرزاد سخنوری معروف الکس و پس از دیپورت شدن از دبی به همراه مادر و دختری به نام مانلی اقدام به تأسیس باند قاچاق دختران ایرانی کردند .

پیش از سال ۹۰ آمریکا بود که به علت فعالیت‌های غیرقانونی از این کشور دیپورت شد و مدتی در دوبی ساکن شد و از دوبی نیز به علت ارتکاب جرایمی مانند تجاوز به زنان و دختران دیپورت شد و به ایران بازگشت.

مانلی دست راست الکس در مورد علت دیپورت پدرش می‌گوید:

الکس به همراه چند تن دیگر در دبی اقدام به گروگانگیری اعضای یک خانواده کرده بودند که آنها جلوی چشم پدر خانواده به مادر خانواده و دختران آنها تجاوز کردند. الکس به خاطر این کار ۶ ماه زندانی و بعد از آن دیپورت شد.

شهروز سخنوری معروف به (الکس) سرکرده باند قاچاق دختران ایرانی به اعدام محکوم شد

تاسیس شبکه قاچاق دختران

اوبا تهیه چند عکس برهنه از مانلی و ارسال آن برای دوستانش در خارج از کشور مقدمات سفر مانلی و مادرش را به دوبی فراهم کرد و در سال ۹۱ مانلی و مادر شهروز به نام شاینا برقی که اقامت آمریکا را دارد وارد دبی شدند تا اولین مشتریان خود خدمت ارائه کنند.

بعد از بازگشت مانلی به ایران الکس که در این مدت دو دختر دیگر را هم وارد این گروه کرده بود آنها را با مدیریت مانلی به دبی فرستاد و در این مدت با کمک یک مهندس هندی اقدام به طراحی وب سایت اسپورت دختران ایرانی کرد و تصاویر برهنه مانلی و دو دختر دیگر را در سایت قرار داد.

الکس بعد از راه انداختن سرویس اسکورت ایرانی ایران را به مقصد مالزی ترک کرد تا از این کشور باند خود را مدیریت کند.

حامیان شهروز سخنوری

شهروز سخنوری برای اینکه بتواند در ایران امنیت نیروهای خود را تامین کند چند حامی با نفوذ در میان مسئولان نیز داشت یکی از این حامیان با نام مستعار «دکی» از مسئولان با نفوذ دولتی بود که در چند مورد دختران باند الکس را از بازداشت نیروی انتظامی آزاد کرد و همراه با الکس در مالزی بازداشت و به ایران بازگردانده شد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.