شناسایی و دستگیری عوامل پخش کیک های آلوده صحت ندارد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

کیک های آلوده
کیک های آلوده

شناسایی عوامل پخش کیک های آلوده صحت ندارد

خبر پخش کیک های آلوده به قرص های مشکوک که دیروز در تیتر اول اخبار کشور قرار گرفت از همان زمان اطلاع از این مسئله در دستور کار نهادهای قضایی شهر چابهار قرار گرفت.

براین اساس رحمن ملکوتی فرد دادستان شهرستان چابهار اعلام داشت:

تاکنون افراد یا عوامل پخش این کیک های آلوده به قرص در چابهار هنوز شناسایی و دستگیر نشده اند و اخبار مبنی بر دستگیری این عوامل کذب میباشد،همچنین ایشان در این رابطه اضافه کردند که با توجه به اهمیت بالای سلامت و بهداشت جامعه بررسی این موضوع در دستور کار قرارگرفته و با جدیت از طرف دستگاه قضایی و مراجع قانونی در حال بررسی و پیگیری میباشد.

در این راستا تمامی انبارهایی که از این قبیل اقلام را پخش میکردند به صورت موقت بسته شده اند و در بررسی های به عمل آمده از انبار این شرکت ها که برندهای مشهور و معتبر ملی میباشند و در تولیدات غذایی کشور نقش مهمی را بر عهده دارند هیچ گونه مورد مشابهی دیده نشد و از ارائه محصولات مشابه بصورت موقت جلوگیری شد تا بررسی های لازم صورت گیرد.

 ایشان بیان کردند که چنین اتفاقاتی در شهرستان چابهار سابقه وقوع نداشته اند و شرکت های تولیدی معتبر ملی با رعایت قوانین استاندارد به کار خود در زمینه تولید محصولات استاندارد ادامه خواهند داد.و با بررسی های انجام شده هیچگونه مشکلی در محصولات تولیدی این شرکت ها دیده نشده است.

با این حال اصل موضوع کیک‌های آلوده در حال بررسی است و مراجع قضائی و انتظامی و امنیتی ما در حال رصد موضوع هستند.

  درگذشت محمدرضا شجریان تکذیب شد + آخرین وضعیت سلامتی

او در واکنش به این موضوع که برخی مسئولان مدعی شناسایی عوامل توزیع کیک‌های آلوده در شهرستان چابهار شده‌اند، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و با وجود تلاش همکاران بنده در چابهار و اقدامات پیشگیرانه و بررسی‌های صورت گرفته همچنان کسی حتی به عنوان مظنون پرونده شناسایی نشده است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.