شغل جدید دکتر حسن روحانی چیست ؟ + تصاویر و جزئیات این خبر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور سابق کشورمان که یک ماه می شود که دوره ریاست جمهوری آن به پایان رسیده هنوز هیچ سمت رسمی به او داده نشده است جزئیات این خبر و بیشتر

 

شغل جدید دکتر حسن روحانی چیست ؟ + تصاویر و جزئیات خبر

مطلب نیو – بعد از گذشته یک ماه از به پایان رسیدن دوره ریاست جمهوری هشت سالی حسن روحانی تاکنون هیچ شغل رسمی به او داده نشده است.

پیش بینی میشد که  رهبری او را به عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درآورد و حرف و حدیث هایی مبنی بر اینکه ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به ایشان واگذار کنند اما هنوز روز خبری از هیچ انتصابی نیست .

  فروش شهاب سنگ عتیقه در سایت دیوار ! + عکس

شغل جدید دکتر حسن روحانی چیست ؟ + تصاویر و جزئیات خبر

 

ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام 

محمد عطریانفر فعال سیاسی اصلاح‌طلب و عضو حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید : روحانی هم مانند سنت پیشین رهبری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می شود هر چند گفته است خاتمی و احمدی‌نژاد نسبت به این حکم ناسپاسی کرده اند باید دید که حسن روحانی چه واکنشی نشان خواهد داد .

او پیش بینی کرده با توجه به سنت خوبی که رهبری آن را ه‌گذاری کرده اینکه شخصیت‌هایی که در موقعیت های برجسته در کشور مسئولیت داشتند مخصوصاً رئیس جمهور ها در پایان خدمت شان مورد احترام رهبری هستند و به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام در می آیند انتظار می رود که رهبری از آقای روحانی هم دعوت کار کند و تجربیاتی که او در طی این هشت سال به دست آورده در تشخیص مصلحت نظام استفاده شود

 

   شغل جدید دکتر حسن روحانی چیست ؟ + تصاویر و جزئیات خبر

 

شغل جدید دکتر حسن روحانی چیست ؟ + تصاویر و جزئیات خبر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.