(شایان انصاری بختیاری) کیست؟ + علت مرگ و عکس

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شایان انصاری بختیاری جوان 21 ساله اهل شهر کرد است که به دلیل اصابت 3 گلوله جلوی خانه ی خودش در مقابل چشمان مادرش جانش را از دست داد.

 

 (شایان انصاری بختیاری) کیست؟ + علت مرگ و عکس

مطلب نیو – به گفته ی مردم محلی شایان انصاری بختیاری متولد سال 1379 در شهر، شهرکرد است. این جوان 21 سال در روز 10 مهر سال 1400 بر اثر اصابت 3 گلوله جان خود را از دست داده است.

مردم محلی در این باره میگویند که این اتفاق در زمان شلوغی شهر و اوج ترافیک رخ داد. برای همین آمبولانس نتوانست خود را به موقع برساند. حدود 40 دقیقه طول کشید تا آمبولانس به محل برسد. پس از اینکه آمبولانس شایان انصاری بختیاری را به بیمارستان منتقل کرد، شایان در اثر خون ریزی شدید به کما رفت و جان خود را از دست داد.

اطلاعات دقیقی درباره ی ضاربین  در دسترس نیست. و اخبار رسمی ای درباره ی این حادثه منتشر نشده است. اطلاعاتی نیز که در این باره وجود دارد اخبار غیررسمی و تایید نشده هستند.

در روز 11 مهر سال 1400 یک روز پس از قتل شایان انصاری وی با بدرقه مردم به خاک سپرده شد. با حضور مردم شهر کرد و مردم بختیاری استان چهارمحال و بختیاری مراسم باشکوهی برای شایان برگزار شد. درگذشت این جوان برومند مردم کرد و بختیاری را داغدار کرد.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *