خانه / فرهنگ و هنر / در حاشیه / سیب زمینی به جای کاندیداهای مجلس قرار گرفت !

سیب زمینی به جای کاندیداهای مجلس قرار گرفت !

 

در مناظره های برگزار شده در دانشگاه امام خمینی قزوین و دانشگاه هرمزگان به علت عدم حضور کاندیداها برای برگزاری مناظره در این دانشگاه‌ها به جای آنها سیب زمینی گذاشتند !  

 

 

 

مطلب نیو با شروع رسمی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی و مناظره های برگزار شده از طرف کاندیداهای انتخاباتی در شهر های مختلف،متاسفانه اخباری در خصوص مناقشه‌ها و برخی رفتارهای دور از شان انتخابات را در برخی از شهرها شاهد هستیم (سیب زمینی به جای کاندیداهای مجلس قرار گرفت )

در یک حرکت جنجالی که در دانشگاه امام خمینی قزوین انجام شد و بعدا در دانشگاه هرمزگان نیز تکرار گشت در مناظره ای که برای کاندیداهای انتخاباتی تدارک دیده شده بود برخی از کاندیداها حاضر به حضور در این مناظره نشدند و دانشجویان دانشگاه های امام خمینی قزوین و هرمزگان در جای خالی این کاندیداها سیب زمینی قرار دادند.

 

 

در مناظره های برگزار شده در دانشگاه امام خمینی قزوین و دانشگاه هرمزگان به علت عدم حضور کاندیداها برای برگزاری مناظره در این دانشگاه‌ها به جای آنها سیب زمینی گذاشتند !  

 

این در حالی است که گفته شده با وجود دعوت دانشجویان دانشگاه های قزوین و هرمزگان از برخی از کاندیداها در خصوص مناظره و پاسخگویی به برخی از مطالبات دانشجویی در این استان ها برخی از این کاندیداها در این مناظره ها شرکت نکردند و دانشجویان جای خالی این کاندیداها را با سیب زمینی پر کردند.

 

 

 

 

 

بیشتر بخوانید: درگیری حامیان دو نماینده انتخاباتی با بیل در دهدشت ( کهگیلویه و بویراحمد ) + فیلم

 

 

همچنین ببینید

عکس جدید نوید محمد زاده با یک تتوی جدید امروز در صفحه اینستاگرامش منتشر شد (نقاشی از بهمن محصص..فی فی از خوشحالی داره زوزه میکشد...)

تتوی جدید نوید محمد زاده + عکس

  مطلب نیو – عکس جدید نوید محمد زاده با یک تتوی جدید امروز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *