سلطان قاچاق سوخت دستگیر شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سلطان قاچاق سوخت دستگیر شد

 

به گزارش خبرگزاری مهر سلطان قاچاق سوخت کشور با پرونده ۱۲۵ میلیارد تومان دستگیر شد و بر اساس این خبر وی افزود که با دستگیری این شخص از قاچاق میلیونها لیتر سوخت به خارج از کشور جلوگیری شده است .  علی مویدی خرم آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز وی ابراز داشت که رویکردهای جدیدی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دست بررسی داریم و  در نظر گرفته ایم.

 

 

جزئیات دستگیری سر باند اصلی قاچاق سوخت در کشور:

 

به گزارش خبرگزاری مهر سر باند(سلطان) قاچاق سوخت کشور با پرونده ۱۲۵ میلیارد تومان دستگیر شد و بر اساس این خبر وی افزود که با دستگیری این شخص از قاچاق میلیونها لیتر سوخت به خارج از کشور جلوگیری شده است .

علی مویدی خرم آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز وی ابراز داشت که رویکردهای جدیدی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دست بررسی داریم و  در نظر گرفته ایم.

توضیحات مویدی در خصوص این پرونده:

مویدی افزود که در این پرونده در دستگاه قضایی شخصی بود که نفوذ زیادی داشت که اجازه پیشرفت در پرونده را نمی‌داد و با کمک اطلاعات سپاه و دستگاه قضایی توانستیم فرد مذکور را دستگیر کرده و از خروج میلیونها لیتر سوخت قاچاق خارج از کشور جلوگیری کنیم .

 

افزایش روند قاچاق با استفاده از شوتی ها:

به گفته خرم آبادی بیشتر روند قاچاق با استفاده از خودروهای در اصطلاح شوتینگ که خودروهای سبک میباشند صورت می‌گیرد و راهکارها و دستوراتی در خصوص مبارزه با این نوع از قاچاق به استان های مرزی ابلاغ شده است. او همچنین افزود که با روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال گذشته در کل ۹ میلیارد لیتر در مصرف سوخت صرفه جویی شد

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.