سقوط دو بهمن در ترکیه با حداقل 33 کشته و 53 مصدوم+ فیلم جستجو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در اثر سقوط بهمن در ترکیه حداقل ۳۳ نفر از جمله نیروهای امنیتی و امدادی جان باخته و در این بین ۵۳ نفر دیگر نیز مصدوم شدند و جستجو ها برای مفقودین ادامه دارد

 

 

در اثر سقوط بهمن در ترکیه حداقل ۳۳ نفر از جمله نیروهای امنیتی و امدادی جان باخته و در این بین ۵۳ نفر دیگر نیز مصدوم شدند

گزارش حادثه اول:

براساس گزارش آفتاب نیوز و به نقل از خبرگزاری های ترکیه بر اثر سقوط بهمن در در منطقه ای در شرق ترکیه تعداد بسیاری کشته و مفقود شدند.

بر اساس اعلام رسانه های ترکیه دیروز در یکی از جاده ها که مربوط به استان وان در ترکیه میباشد علت سقوط بهمن تعدادی از ماشین ها از جمله یک مینی بوس که حدوداً ۱۵ نفر سرنشین داشته در زیر برف مدفون شده به علت شرایط بد آب و هوایی و بارش برف عملیات امداد و نجات به سختی ادامه داشته است.

 

گزارش حادثه دوم:

متاسفانه امروز بعد از شروع به کار امدادگران جهت جستجوی نجات مفقودین و مصدومین این حادثه یک سقوط بهمن دیگر در این منطقه باعث گرفتار شدن یک تیم امدادی ۳۰۰ نفره شد که در این منطقه در حال جستجو و امداد نجات بودند شد و دست کم هشت تن دیگر در این حادثه جان باختند و بر اساس گزارش ها از شهردار منطقه باغچه سرای ترکیه حدود ۲۰ نفر از امدادگران ای که در این حادثه در حال جستجو بودن در زیر برف مدفون شدند و خبرهایی نیز از نجات ۳۰ نفر دیگر از این امدادگران زیر بهمن منتشر شده است.

 

بر طبق اخبار اعلام شده نیروهای امدادی و آتش نشانی که شامل ۱۱ خودرو و ۵۹ پرسنل میباشند به منطقه اعزام شده و ۱۷ خودرو که شامل ۱۵۳ نفر آتش نشان می باشند نیز در حال انتقال به منطقه وقوع حادثه هستند. در این خصوص برای انتقال مجروحین ۲۸ آمبولانس و همچنین تعدادی از پرسنل بیمارستانی و بهداشتی به منطقه فرستاده شده‌اند.

  فیلم/ آیا دستگیری مینا نامداری (بلاگر) بعلت لایو با نوجوان ۱۴ ساله ایرانی حقیقت دارد؟

 

 

فیلم جستجو ونجات:

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.