سحر تبر متهم به فساد فی الارض شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

"به

سحر تبر متهم به فساد فی الارض شد

 

به گزارش ایرنا پس از ارسال پرونده فاطمه خویشوند  که معروف به سحر تبر به دادگاه انقلاب جهت بررسی اتهامات وارده از قبیل معاونت در فساد فی الارض این پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

توضیحات وکیل سحر تبر:

آقای سعید دهقان که وکیل مدافع فاطمه خویشوند می باشد در خصوص آخرین وضعیت پرونده و موکل خو بیان کرد که دادسرا ارشاد تهران پرونده موکلش را به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی مقیسه ارسال کرده است که پس از مطالعه پرونده موکلش به این نتیجه رسیده است که ادامه بازداشت موکلش برای او ضرورتی ندارد و از منطق قضایی به دور است.

حال که پرونده  فاطمه خویشوند  به دادگاه انقلاب ارسال گردیده و روند بررسی پرونده آغاز گردیده است او متهم به فساد فی الارض گردیده است.

 

سحر تبر کیست:

فاطمه خویشوند معروف به سحر زند که با انجام عمل های متعدد زیبایی بر روی چهره خود و گریم های خاص و مشمئزکننده و هنجارشکن در فضای مجازی و اینستاگرام فالوورهای بسیار زیادی برای خود پیدا کرده بود و پس از شکایات مردمی و ارسال پیام های بسیار به سامانه دادسرای ارشاد به دستور دادسرای ارشاد تهران در نهایت او به اتهام هایی از قبیل ترویج خشونت ،کسب مال از طریق نامشروع،توهین به مقدسات ،توهین به حجاب اسلامی و گسترش و تشویق جوانان به فساد بازداشت شد.

فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر متولد 3 اسفند 1376 در تهران می باشد.

شایعات محتلفی برای این چهره ساخته شد و عده ای بر این باورند عمل زیبایی وی جواب نداده و باعث تغییر قیاقه اش شده، عده ای نیز می گوید او بدلیل شکست عشقی که خورده می خواهد خودش را شبیه عروس مرده در بیاورد و دیگرانی هستند که معتقدن وی بدلیل بیماری آنورکسیا که فکر میکند چاق هست به شدت خودش را لاغر کرده است.

  سحر تبر محاکمه شد

 

اولین فیلم اعترافات سحر تبر بعداز دستگیری:

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.