زمان پخش و جزئیات (برنامه 11) با اجرای خداداد عزیزی + معرفی برنامه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خداداد عزیزی، ستاره اسبق تیم ملی فوتبال ایران که به غزل تیزپا معروف است به زودی در برنامه 11 به عنوان مجری بر روی آنتن می رود

 

مان پخش و جزئیات برنامه 11 با اجرای خداداد عزیزی

زمان پخش و جزئیات برنامه  “یازده”

برنامه “یازده” به کارگردانی بهمن دادفر و تهیه کنندگی علی باذل به زودی هر هفته از فیلم نت پخش خواهد شد.این برنامه به بررسی و تحلیل مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران  و تیم ملی می پردازد. 

خداداد عزیزی ستاره اسبق تیم ملی فوتبال ایران مجری این برنامه خواهد شد. مجتبی جباری، اشپیتیم آرفی، آندرانیک تیموریان و علی کریمی نیز به عنوان کارشناس در این برنامه حضور دارند. 

  بیوگرافی و اسامی تمامی بازیگران سریال «ستایش ۱» + زمان پخش و خلاصه داستان

مان پخش و جزئیات برنامه 11 با اجرای خداداد عزیزی

 

بیوگرافی خداداد عزیزی

خداداد عزیزی در اول تیر سال 1350 متولد شد. او ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران است و هم اکنون به مربیگری مشغول است. در دوران حرفه ای اش علاوه بر حضور در تیم های لیگ برتری ایران در بوندسلیگای آلمان و… حضور داشته است. خداداد نقش پررنگ و موثری در صعود تیم ملی ایران به جام جهانی فرانسه در سال 1998 داشت.

خداداد عزیزی به غزل تیز پای ایران نیز معروف است. در بازی ایران با استرالیا گل او با استرالیل و سرعت او در زدن این گل باعث شگفتی همه شد. او از بازیکنان پر افتخار ایران است که توانسته به عنوان بازیکن سال آسیا در سال 1996 انتخاب شود.

مان پخش و جزئیات برنامه 11 با اجرای خداداد عزیزی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.