آخرین خبرها
خانه / فرهنگ و هنر / سینما،تلویزیون،تئاتر / زمان پخش سریال مرد دو هزار چهره + داستان سریال و معرفی بازیگران

زمان پخش سریال مرد دو هزار چهره + داستان سریال و معرفی بازیگران

سریال مرد دوهزار چهره یکی از مجموعه های طنز ساخته مهران مدیری است که در سال ۸۸ از شبکه سوم سیما پخش شد.حال بعد از گذشت ۱۰ سال،این سریال مجدداً از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

 

 

مطلب نیو – سریال مرد دوهزار چهره با مضمون طنز گونه و جذاب خود توانست بسیاری از مخاطبان را در سال ۸۸ به خود جذب کند و بازخوردهای بسیار مثبتی از نگاه طنز پردازان دریافت کرد.

 

 

 

بازیگران سریال 

 

 

 

خلاصه داستان

مرد ۲۰۰۰ چهره یک سریال طنز می باشد که در ادامه سریال مرد هزار چهره ساخته شده است.مرد هزار چهره روایت زندگی مسعود شصت چی کارمند اداره ثبت احوال بود که خود را به جای بسیاری از افراد معروف معرفی می‌کرد و بعد از به زندان افتادن به مدت ۶ ماه حال آزاد شده و  بعد از آزادی متوجه می‌شود که دختر مورد علاقه‌اش سحر با یک مرد مسن ازدواج کرده و حال که او به زندان رفته از اداره ثبت احوال نیز اخراج شده است و دیگر کسی حاضر نیست که او را برای کاری استخدام کند.

این بار در سریال مرد دوهزار چهره او برخلاف مرد هزار چهره که ناخواسته به جای بعضی از شخصیت های مهم اشتباه گرفته می شد به علت شباهتش با مهران مدیری بازیگر و کارگردان معروف خود را به جای او معرفی می‌کند و سپس  شخصیت های همچون کاپیتان ساجدی خلبان هواپیما و بیژن شکیبا سرمربی فوتبال و شخصیت های دیگر در ادامه داستان معرفی می شوند و او خود را به جای آن ها قرار می دهد.

 

 

زمان پخش سریال مرد دوهزار چهره

این سریال طنز در ۱۳ قسمت ساخته شده و هر قسمت ۴۵ دقیقه می باشد و هر شب ساعت ۲۱ از شبکه سوم سیما پخش می شود.

 

همچنین ببینید

بررسی‌ها دو سال گذشته نشان می‌دهد که در ایران رکورد افزایش مخاطبان و تعداد بازدید از یک صفحه، در اختیار بهرام افشاری بازیگر نقش «بهتاش» سریال «پایتخت» است.

رکورد زنی بهارم افشاری در اینستاگرام با 50 میلیون بازدید تنها در 6 روز + آدرس اینستاگرام

رکوردزنی بهرام افشاری در اینستاگرام/ ۵۰ میلیون بازدید تنها در ۶ روز     مطلب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *