زمان پخش سریال مرد دو هزار چهره + داستان سریال و معرفی بازیگران

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سریال مرد دوهزار چهره یکی از مجموعه های طنز ساخته مهران مدیری است که در سال ۸۸ از شبکه سوم سیما پخش شد.حال بعد از گذشت ۱۰ سال،این سریال مجدداً از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

 

 

مطلب نیو – سریال مرد دوهزار چهره با مضمون طنز گونه و جذاب خود توانست بسیاری از مخاطبان را در سال ۸۸ به خود جذب کند و بازخوردهای بسیار مثبتی از نگاه طنز پردازان دریافت کرد.

 

 

 

بازیگران سریال 

 

 

 

خلاصه داستان

مرد ۲۰۰۰ چهره یک سریال طنز می باشد که در ادامه سریال مرد هزار چهره ساخته شده است.مرد هزار چهره روایت زندگی مسعود شصت چی کارمند اداره ثبت احوال بود که خود را به جای بسیاری از افراد معروف معرفی می‌کرد و بعد از به زندان افتادن به مدت ۶ ماه حال آزاد شده و  بعد از آزادی متوجه می‌شود که دختر مورد علاقه‌اش سحر با یک مرد مسن ازدواج کرده و حال که او به زندان رفته از اداره ثبت احوال نیز اخراج شده است و دیگر کسی حاضر نیست که او را برای کاری استخدام کند.

این بار در سریال مرد دوهزار چهره او برخلاف مرد هزار چهره که ناخواسته به جای بعضی از شخصیت های مهم اشتباه گرفته می شد به علت شباهتش با مهران مدیری بازیگر و کارگردان معروف خود را به جای او معرفی می‌کند و سپس  شخصیت های همچون کاپیتان ساجدی خلبان هواپیما و بیژن شکیبا سرمربی فوتبال و شخصیت های دیگر در ادامه داستان معرفی می شوند و او خود را به جای آن ها قرار می دهد.

  اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم (ارثیه فامیلی) + جزئیات پخش و تصاویر

 

 

زمان پخش سریال مرد دوهزار چهره

این سریال طنز در ۱۳ قسمت ساخته شده و هر قسمت ۴۵ دقیقه می باشد و هر شب ساعت ۲۱ از شبکه سوم سیما پخش می شود.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.