رکورد شکنی فرزانه فصیحی قهرمان دو سرعت ایران در ترکیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

رکورد شکنی فرزانه فصیحی در مسابقات داخل سالن ترکیه

فرزانه فصیحی رکورددار دو سرعت بانوان ایران توانست در مسابقات استانبول ترکیه با ثبت یک رکورد جدید مقام اول این مسابقات را کسب کند

فرزانه فصیحی رکورددار دو سرعت بانوان ایران توانست در مسابقات استانبول ترکیه با ثبت یک رکورد جدید مقام اول این مسابقات را کسب کند

 

مطلب نیو – فرزانه فصیحی که دارای رکورد دو سرعت بانوان ایران میباشد برای شرکت در مسابقات کاپ استانبول راهی کشور ترکیه شد و در مسابقات داخل سالن ترکیه موفق شد رکورد خود را در ایران بهبود بخشده و همچنین توانست به مقام نخست مسابقات داخل سالن ترکیه دست پیدا کند.

این نماینده کشورمان که برای شرکت در مسابقات بین المللی کاپ استانبول به کشور ترکیه دعوت شده بود توانست در یک رقابت نفس گیر با رقبای بین المللی خود از جمله « الگا » از کشور قزاقستان با ثبت یک رکورد جدید بر روی سکوی قهرمانی این مسابقات قرار گیرد .

 

 

 

 

فرزانه فصیحی توانست در این مسابقات در ماده ۶۰ متر داخل سالن با ثبت زمان 7.25 صدم ثانیه علاوه بر جابجایی رکورد ایران مقام اول مسابقات را کسب کند،او پیش از این با شرکت در مسابقات صربستان توانسته بود با ثبت رکورد 7.29 ثانیه جواز حضور خود در مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان را کسب کند.

رکورد جدید ثبت شده توسط خانم فرزانه فصیحی در دو ۶۰ متر بانوان بعد از تایید کمیته فدراسیون دوومیدانی به عنوان رکورد ملی بانوان در دو ۶۰ متر قرار خواهد گرفت.

 

 

 

بیشتر بخوانید: کاهش سن تماس جنسی در ایران ؛ 13/5 سال !

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.