روز شرف الشمس و دانستی ها + عکس نوشته های جالب

زمان مطالعه: 3 دقیقه

طبق روایات و منابع اسلامی شرف الشمس سنگ نیست بلکه دعایی است منسوب به امام علی (ع) که بر روی سنگ عقیق زرد حکاکی می شود

 

روز شرف الشمس

مطلب نیو – شرف یک اصطلاح نجومی است که برای قرار گرفتن ستاره ها در برخی از برج های فلکی و میزان سعادت و نحوست روزها از آن استفاده می شود. بسیاری از قدیم الایام تا کنون قرار گرفتن هر ستاره را در برج و درجه ای که شرف آن باشد، دارای نوعی از تأثیر دانسته و قرار گرفتن آن در درجه ای دیگر که هبوط آن باشد، را دارای تأثیر دیگری می دانند.
گفته اند شرف الشمس هنگامى است که در درجه 19 حمل (فروردین) باشد. در روز 19 فروردین خورشید به نقطه خاصی در آسمان میرسد و حالتی معادل شب قدر را ایجاد میکند.

این دعا که گفته می شود از اسامی خداوند می باشد دارای ۱۳ حرف می باشد که ۴ حرف آن از تورات گرفته شده است و ۴ حرف از انجیل و ۵ حرف از قرآن کریم می باشد.

با توجه به اینکه این اذکار به صورت رمز گونه ای نوشته می شود همراه داشتن آن در مکان هایی مانند دستشویی و حمام مانعی ندارد. حکاکی صحیح این حروف رمزی از مهمترین آداب این دعا است. برای مثال هنگام حکاکی انگشتر شرف شمس، هیچ خطی نباید دوبار نوشته شود و فرد حک کننده باید پاک و دور از گناه و نجاست باشد تا بتوان از خواص این دعای ارزشمند بیشترین بهره را برد.
برای دعای شرف الشمس خواص بسیاری ذکر شده که گره گشایی از مشکلات و برآورده شدن حاجت از مهم ترین آنهاست. برای گرفتن حاجت در روز ۱۹ فروردین ۲ رکعت نماز حاجت بخوانید و ۱۰۰ صلوات بفرستید. سپس دعا و حرز آن را بر روی کاغذ نوشته، حاجت خود را نیز در آن ذکر نمایید و کاغذ را در قرآن بگذارید.

 

  معرفی و درگذشت «ماگاوا» موش قهرمان مین یاب کامبوجی + دریافت مدال طلا و فیلم

روز شرف الشمس

 

روز شرف الشمس

 

روز شرف الشمس

 

روز شرف الشمس

 

روز شرف الشمس

 

روز شرف الشمس

 

روز شرف الشمس

 

روز شرف الشمس

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.