روز جهانی بغل کردن + جذاب ترین عکس های این روز

زمان مطالعه: 3 دقیقه

روز جهانی بغل کردن

 

 

Hugging Day در اصل تشویق مردم به این است که محبت کردن جزئی جدانشدنی از زندگی است و مردم می توانند که فرد را شناخته و چه نشناسند نسبت به هم ابراز محبت کنند

 

بغل کردن:

شاید یکی از ساده‌ترین و بهترین راه ها برای نشان دادن محبت و علاقه بین دو فرد میتواند در آغوش کشیدن همدیگر باشد .ولی این راه امروزه به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرد .هدف این روز Hugging Day در اصل تشویق مردم به این است که محبت کردن جزئی جدانشدنی از زندگی است و مردم می توانند که فرد را شناخته و چه نشناسند نسبت به هم ابراز محبت کنند.

 

 Hugging Day در اصل تشویق مردم به این است که محبت کردن جزئی جدانشدنی از زندگی است و مردم می توانند که فرد را شناخته و چه نشناسند نسبت به هم ابراز محبت کنند

 

 

 Hugging Day :

به افراد کمک می‌کند تا علاوه بر درک احساسات خود سطحی فراتر و صمیمی تر را در ارتباط با دیگران به وجود آورده و ارتباطی عمیق تر ایجاد کنند .

 

 

تاریخ روز بغل کردن:

Hugging Day اولین بار در سال ۱۹۸۶ برگزار گردید و بعد از اینکه با استقبال مردم روبرو شد تبدیل به یک تعطیلات محبوب در سراسر جهان شد این روز اولین بار توسط کویین زابورن تاسیس شد که روزی است مابین روز سال نو  و  ولنتاین .او در اولین فکر خود تصمیم داشت که روزی را به عنوان تعطیلات بین این دو مراسم قرار دهد و بغل کردن یکی از بهترین ایده های او برای این روز بود که مردم اهمیت و تمایل کمتری نسبت به آن نشان می دادند.

 

 

 

در ایالات متحده ، مطالعات نشان داده است که مردم تمایل به نشان دادن احساسات خود در ملاء عام ندارند و  Hugging Day  هدف آن تغییر شیوه نگاه مردم به احساسات است. بغل کردن مزایای بسیاری دارد؛ با نشان دادن حمایت به کاهش استرس کمک می کند ، به تقویت سیستم ایمنی بدن ، سلامت قلب بهبود می بخشد  و اکسی توسین ، و مجب ترشح یک ماده شیمیایی در  مغز در ارتباط با خوشبختی است.

  عکس نوشته و استوری های (شب های قدر) + اس ام اس های غمگین

 

 

 

در این روز مردم وقت خود را برای در آغوش گرفتن عزیزانشان در نظر می گیرند. در وب سایت رسمی Hugging Day ، مسابقات برگزار می شود تا مشخص شود چه کسی بهترین عمل را دارد ، این مراسم با شرکت کننده هایی از سراسر جهان برگزار میشود.

 

 

HUngging Day:

نوعی پشتیبانی مشترک است. مردم را خوشحال می کند ، این دلسوزی و درک را نشان می دهد و بغل کردن نشان می دهد این احساسات خوب و طبیعی هستند.

کودکان بویژه این تعطیلات را دوست دارند ، زیرا آنها معمولاً کسانی هستند که بیشتر مردم را در آغوش می گیرند و از ترس نشان دادن احساسات خود نمی ترسند. در جامعه ای که سرد و بی آزار به نظر می رسد،بغل کردن روز فقط یک نمونه از این امید است.

 

 

 

 

 

نحوه جشن روز بغل کردن:

بهترین راه برای جشن گرفتن این تعطیلات ، در آغوش گرفتن مردم است! مادرتان ، پدرتان ، پدربزرگ و مادربزرگ و فرزندان خود را در آغوش بگیرید. 

 این روز همه چیز در گسترش عشق است. این تعطیلات را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید .

 

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.