روایت امیر جعفری از زیر نظر (من خودم جمعه صبح فهمیدم مبل سوراخه!) + تیزر فیلم

زمان مطالعه: 2 دقیقه

روایت امیر جعفری از زیر نظر (من خودم جمعه صبح فهمیدم مبل سوراخه!) + تیزر فیلم

 

 

فیلم زیر نظر ساخته مجید صالحی و به نویسندگی ابوالفضل کاهانی و تهیه کنندگی محمد شایسته و رامبد جوان و محصول سال 1397 است .

 

نقد وبرسی فیلم:

فیلم زیر نظر ساخته مجید صالحی و به نویسندگی ابوالفضل کاهانی و تهیه کنندگی محمد شایسته و رامبد جوان و محصول سال 1397 است .

بازیگر های این فیلم امیر جعفری و رضا عطاران،آزاده صمدی،مهدی احمدی،رضا پرستش و…..

 

سوابق کارگردانی مجید صالحی:

مجید صالحی بعد از کارگردانی آثاری همچون سه در چهار در تلویزیون فیلم زیرنظر نخستین تجربه او برای کارگردانی فیلم سینمایی است.

مجید صالحی را به عنوان یک بازیگر کمدین به یاد داریم او توانست با مجموعه تلویزیونی مجید دلبندم به شهرت برسد.

 

 

خلاصه داستان:

در خصوص داستان فیلم،رضا عطاران نقش مرد میانسالی به نام محسن را باز ی میکند که در نبود همسرش در خانه امیر جعفری را که در نقش امید است را به خانه دعوت می کند و زمانی که همسر محسن قصد برگشت به خانه را دارد آنها متوجه می شوند که یکی از مبل ها سوراخ شده و داستان با بروز اتفاقاتی ادامه پیدا می کند و یک فضای کمدی در داستان فیلم رقم می خورد.

 

نقد فیلم:

در خصوص ساخت آثار سینمایی و ظهور ابتذال در سینمای ایران می توان به یکی از ساخته های مجید صالحی اشاره کرد که این مرزهای ابتذال در سینمای ایران را دستخوش تغییراتی کرده و این تغییرات به اندازه‌ای است که شاید هیچ فیلمی در خصوص ثبت رکورد در زمینه لحظات متزلزل که در این فیلم شاهد آن هستیم نتواند به آن برسد.

داستان این فیلم در حول و حوش سوراخ شدن یک مبل میچرخد و فیلمنامه طوری نوشته شده است که بازیگران مدام از کلمه سوراخ استفاده می کنند و همین موضوع آن را به کارکردهای جنسی فیلم مرتبط ساخته است.

در خصوص این فیلم این طور به نظر می رسد که مجید صالحی برای ثبت رکورد در فروش فیلم سعی کرده تا تمام دیالوگ های فیلم با چاشنی اشارات جنسی به پرده سینما آورده شود.

 

 

همچنین ببینید و بخوانید:

سکانس سانسور شده فیلم مطرب + تیزر این فیلم پر فروش

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.