ردپای فایل صوتی ظریف در برنامه خندوانه + عامل انتشار فایل صوتی شناسایی شد؛ جناب خان!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

انتشار فایل صوتی صحبت های محمدجواد ظریف و واکنش ها و انتقادات رسانه ها به یکی از موضوعات جنجالی در هفته گذشته تبدیل شد در این بین این موضوع در مورد شوخی در برنامه خندوانه رامبد جوان نیز قرار گرفت

 

ردپای فایل صوتی ظریف در برنامه خندوانه + عامل انتشار فایل صوتی شناسایی شد؛ جناب خان!

مطلب نیو – انتشار فایل صوتی صحبت های محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه تاکنون واکنش های بسیاری را به دنبال داشته و همچنین مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از یک طرح تحقیق در این خصوص خبر داد و در ادامه گفت تلاش‌ها بر این است که تحقیقات تا پیش از پایان کار دولت به نتیجه مطلوب برسد

شب گذشته برنامه خندوانه ماجرای انتشار فایل صوتی محمد جواد ظریف پرداخت و با آن شوخی کرد

  مهمان امشب برنامه دورهمی جمعه 29 فروردین 99 کیست؟

در این برنامه جناب خان خطاب به رامبد جوان می گوید: همین یکی ، دو هفته پیش بود هیات دولت بود. گوشی تازه گرفته بودم و گفتم حرف هایی که زده می شود را ضبط کنم تا کیفیت صدایش را امتحان کنم. ظریف آمد. همه حرف های لیلاز و … را ضبط کردم. مثلا می گفت : تری! تو مسلمان نیستی! پیک دوم کرونا را بریدند و ….

خلاصه که 3 ساعت صحبت شد و خیلی خوب شد و همه راضی بودند.

در این لحظه گوشی جناب خان زنگ خورد و دید که نوشته است : unknown .

جناب خان از رامبد پرسید : یعنی چه؟ و او گفت : یعنی بدون اسم. وقتی جواب موبایل را داد پرسید : از طبقه منفی 18 کدام ساختمان؟

و بعد جناب خان و رامبد مضطرب شده و متوجه شدند که چه اتفاقی افتاده است و جناب خان گفت آن فایل صوتی خوش کیفیت را من برای تست گوشی ام ضبط کرده بودم.

منبع؛ رکنا

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.