راهنمای دانلود و نصب بازی مختار ثقفی برای گوشی اندروید و ویندوز + معرفی بازی مختار ثقفی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مختار ثقفی یکی از شخصیت های تاثیر گذار در تاریخ اسلام، که طرفدارن زیادی نیز دارد، باعث شده سازندگان بازی های رایانه ای به تولید و ساخت بازی مختار اقدام کنند

 

راهنمای دانلود و نصب بازی مختار ثقفی

مطلب نیو – تولید و ساخت بازی مختار ثقفی توسط سازمان فضای مجازی بسیج صورت گرفته است. مسئول این سازمان با بیان این مطلب که، با توجه به نیاز مردم به محتوای بومی و فاخر در لایه‌های مختلف فضای مجازی در مجموعه‌های تخصصی فضای مجازی بسیج تلاش‌مان را در راستای تولید محتوای اسلامی و ایرانی مضاعف کرده‌ایم که نتیجه یکی از این تلاش‌ها تولید سه‌گانه بازی رایانه‌ای سفیر عشق است. بازی فصل قیام دومین نسخه از سه گانه سفیر عشق است که داستان قیام مختار را روایت می کند.

 

بازی مختار ثقفی

فصل قیام یا همان بازی مختار، شامل 45 دقیقه روایت سینمایی با محوریت و نقش اصلی مختار ثقفی است. به گفته سازندگان این بازی، موسیقی این بازی در سبک اکشن شمشیر زنی یکی از عناصر حیاتی است، با توجه به فضای پویا و سه بعدی که موقعیت‌های متفاوتی برای بازیکن ایجاد می‌کند، جهت القای ریتم، تغییر موقعیت و برانگیختن احساسات متنوع در مخاطب موسیقی یکی از اصلی ترین عناصر محسوب می‌شود. برای تولید موسیقی این بازی از عناصر حقیقی استاده شده است. برای دوبله این کار از بهترین دوبلرهای کشور استفاده شده است.  استاد منوچهر والی زاده در نقش مهران و استاد میثم نیکنام در نقش مختار با مدیریت حسام صادقی نیکو وظیفه صداپیشگی این اثر اکشن و هیجان انگیز و در عین حال روایتگر را بر عهده داشته‌اند.

  علت کاهش پهنای باند و سرعت اینترنت کشور و افت کیفیت اینترنت چیست؟

راهنمای دانلود و نصب بازی مختار ثقفی

 

راهنمای دانلود و نصب بازی مختار ثقفی

بازی مختار ثقفی که برای هر سنی طراحی شده است و بازی آن سن و سال ندارد، به زودی عرضه خواهد شد. ساخت این بازی به اتمام رسیده است و به گفته سازندگان این بازی، لینک دانلود این بازی هنوز عرضه نشده است و  احتمالا لینک دانلود بازی مختار اندروید تا نیمه شهریور ماه به بازار عرضه خواهد شد.

 

راهنمای دانلود و نصب بازی مختار ثقفی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.