راهنمای ثبت نام بسته 13 میلیون تومانی بلاعوض دولت برای تولد فرزند چهارم خانواده ها + سایت ثبت نام

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در شرایطی که رشد جمعیت کشور منفی است، در راستای افزایش فرزندآوری و تجدید نسل، بسته 13 میلیونی بلاعوض دولت برای تولد فرزند چهارم در دستور کار قرار گرفت

 

راهنمای ثبت نام بسته 13 میلیون تومانی بلاعوض دولت برای تولد فرزند چهارم خانواده ها

مطلب نیو – رشد جمعیت در دراز مدت به افزایش نیروی کار و رونق اقتصادی می انجامد. از این رو بسیاری از کشورها، به خصوص کشورهایی که با رشد منفی جمعیت روبرو هستند، با طرح های تشویقی و کمک هزینه ای به خانواده ها ، سعی در افزایش جمعیت از طریق فرزند اوری هستند. 

  جزئیات ثبت نام و نحوه شرکت در مسابقه «قهرمان من» + روش ارسال آثار و جوایز

راهنمای ثبت نام بسته 13 میلیون تومانی بلاعوض دولت برای تولد فرزند چهارم خانواده ها

اعطای بسته 13 میلیونی بلاعوض دولت برای تولد فرزند چهارم 

سید عبدالله ارجائی، مدیر عامل بنیاد 15 خرداد از اجرای طرح “مثبت ۳” به منظور حمایت و تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری و تجدید نسل خبرداد. این طرح به صورت آزمایشی در استان قم صورت می گیرد. این طرح به زودی به صورت سراسری در کل کشور گسترش خواهد یافت.

ارجائی با تاکید بر حوزه جمعیت به معنای جهانی گفت: سلامت، خانواده و تحکیم بنیان آن در دستور کار قرار داده ایم و افزود و در فاز اول ۱۵۰ هزار کودک محروم زیر ۱۲ سال را در طرح غربالگری چشم از نظر تریاژ و سپس عمل جراحی یا تجویز دارو و خرید عینک، تحت پوشش قرارداده‌ایم و در قدم بعد سالانه ۹۰ هزار نفر از هموطنان محروم که دچار ضایعه حرکتی هستند را در زمینه تأمین ویلچر و وسایل توانبخشی تحت پوشش قرار خواهیم داد.

ایجاد با شگاه “مثبت 3” گامی در جهات افزایش فرزند آوری و تجدیدی نسل است. در این طرح پس از تولد فرزند چهارم در خانواده، یک میلیون تومان هدیه به محض تولد فرزند به مادر، دو میلیون تومان سهام به فرزند، بیمه تکمیلی دو ساله مادر و کودک و ۱۰ میلیون تومان بسته معیشتی ارزاق از جمله شیرخشک، مواد غذایی و پوشک به انتخاب پدر اهدا می‌شود.

راهنمای ثبت نام بسته 13 میلیون تومانی بلاعوض دولت برای تولد فرزند چهارم خانواده ها

خبری خوب برای زوج های نابارور

ارجائی،مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد با اشاره به آغاز طرح کمک درمانی زوج‌های نابارور افزود: در حوزه جمعیت ۱۰ هزار زوج نابارور را تحت پوشش قرار خواهیم داد که متقاضیان محترم باید در سامانه جامع خدمات ۱۵۴۲.IR ثبت نام کنند و در این طرح به هر خانواده ۱ میلیون تومان بلاعوض جهت درمان و ۱۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۴٪ تعلق می‌گیرد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. آخه مردم نون ندارن بخورن با13 تومن چیکار میشه کرد؟؟؟
    من دوتا بچه درم کوچیک آینده ای براشون نمیبینم تو زیرزمین40متری دارم زندگی میکنم
    چندین بار از خیلی از ادمای ارشد توسایتشون درخواست کمک کردم هیچ کس به فریادم نرسید اونوقت میخواید یه آدم معمولی 4 تا بچه بیاره13 تومن بهش بدید بجایی که نشتی داشته باشین تو بورس به ملت ضرر بزنید فکری به حال مردم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.