آخرین خبرها
خانه / بهداشت و سلامت / راهنمایی تصویری استفاده از دستگاه های عابر بانک برای پیشگیری از ابتلاء به بیماری کرونا + فیلم

راهنمایی تصویری استفاده از دستگاه های عابر بانک برای پیشگیری از ابتلاء به بیماری کرونا + فیلم

یکی از موارد بهداشتی در خصوص جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا استفاده صحیح از دستگاه های خودپرداز بانک ها می باشد و رعایت نکات بهداشتی در استفاده از این دستگاه ها می تواند از ابتلای احتمالی شما به بیماری کرونا جلوگیری کند

 

 

مطلب نیو – وزارت بهداشت و درمان در توصیه های ایمنی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری ویروسی کرونا در خصوص استفاده صحیح و بهداشتی از دستگاه های خودپرداز بانک ها هشدار داد.

دستگاه های خودپرداز بانک ها به علت استفاده مکرر بسیاری از افراد در سطح اجتماع می توانند به راحتی عامل انتقال دهنده ویروس بیماری کرونا به افراد باشند . 

این فیلم آموزشی برای استفاده صحیح از این دستگاه ها توسط بخش انفورماتیک تهیه شده که دیدن آن می تواند در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک ها به افراد باشد.

 

 

همچنین ببینید

در فیلم منتشر شده نحوه صحیح برداشتن و گذاشتن ماسک بر روی صورت در حین کار و فعالیت آموزش داده شده است. در این روش کمترین احتمال آلودگی ماسک شما وجود خواهد داشت.

روش جلوگیری از آلوده شدن ماسک در حین کار و فعالیت + فیلم آموزشی

https://as5.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/376e9c614e377af0c6176a01d5cca0f620779153-144p.mp4   مطلب نیو – در فیلم منتشر شده نحوه صحیح برداشتن و گذاشتن ماسک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *